Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti hogy álltok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy álltok ehhez?

Figyelt kérdés

Tinderen matcheltunk 1-2 napja. Nem írt, nekem nagyon tetszik, rairnek.

Oke, most ebben mi a gaz? Igazából semmi. Csak annyit szajkózzák, hogy az már rég rossz, ha a csaj ír rá a sracra, meg ha valóban bejonnel neki már irt volna.


Szoval. Fiuk, ti hogy álltok ahhoz, ha a csaj ír rátok Tinderen?



2020. ápr. 16. 18:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem 1 próbát megér!

Az nem előírás hogy csak a fiúk kezdeményezhetnek!

2020. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki. A 21. században ez alap.
2020. ápr. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Jó néven szoktam venni. Nem leszek tőle előítéletes, főleg tinderen nem. Csak aztán ne legyen fap*na..:D
2020. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem mintha sokat veszítenek így ismeretlenül...😂
2020. ápr. 16. 18:32
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Ha komoly kapcsolatot keres az ember akkor pozitív dolog ha a nő ír a férfira, mert így valamennyire biztos, hogy a nő is érdeklödik a férfi iránt. Egyébként meg csak az egy-két szavas válaszok jönnek a csajoktól.
2020. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
95%
Örülnék neki, hogy végre nem egy szobanövény típusú nővel van dolgom.
2020. ápr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%
Tinder mint normális ismerkedős oldal?! Az év vicce! Írj rá, aztán felcsillan a fiú szeme, hogy meg lesz az esti ingyen szex. Egyébként, de komolyan... mit vársz egy olyan oldaltól, ahol a fotók alapján (nevezzük nevén a gyereket: "jó nő dugnám", "jó pasi szopnám" elv alapján működő könnyed élvhajhász emberek) belekezdenél egy "kapcsolatba". Ha én nő lennék, biztos többre tartanám magam, de te tudod, magad árazod be a piacon.
2020. ápr. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
18%
Ráírsz, megdug, ennyi.
2020. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A ma esti nem lesz meg neki, mert kijárási korlátozás van. Megmondom neki, hogy tegyük at akkorra, ha jobb lesz a helyzet..... :)
2020. ápr. 16. 18:44
 10/14 anonim ***** válasza:
A tinder alapvetően egy szexpartnerkereső, nyilvánvaló, hogy azért vagytok fenn mindketten, hogy leakasszatok valakit. Akkor meg nem mindegy, hogy a csaj ír vagy sem?
2020. ápr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!