Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Papucs férfiak feleségei/barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Papucs férfiak feleségei/barátnői! Nektek jó így a kapcsolat, vagy szeretnétek, ha a párotok a sarkára?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 16. 06:30
 1/9 anonim ***** válasza:
35%

Nem, mert a nőknek ez a legjobb.

Nem szól bele semmibe, a pénzt hozza és mellette simán lehet szeretőt is tartani.

2020. ápr. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

A saját környezetemben azt látom, hogy a papucs pasival együttlévő nők egyrészt szeretnék, ha a párjuk kemény lenne, nem engedne mindig mindenben, ennek hangot is adnak, de persze a valóságban amint a férfi a legkisebb jelét adja, hogy a sarkára akar valamiben állni, azonnal a porba döngölik.



Igazából ez szeintem a játszmáról szól számukra, hogy "légy már határozottabb", de amint hatrozottabb, megmutatja, hogy kinél is van a gyeplő.


Az ilyenek megérdemlik egymást oda-vissza (pedig gyakran sajnálják, hogy szegény nő, milyen teszetosza a pasas, vagy szegény pasas, milyen keményen fogja a csaj)

2020. ápr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Mert ha egy pasi évekig papucs, akkor már nagyon gáz ha hirtelen elkezd keménykedni, beleszólni a dolgokba.
2020. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem hinném, hogy van olyan nő, aki felvállalja ezt és beismeri, hogy papucs férje van. Soknak fogalma sincs, hogy kívülről nézve hogy hívják ezt a kapcsolatformát, amiben élnek.
2020. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

" Mert ha egy pasi évekig papucs, akkor már nagyon gáz ha hirtelen elkezd keménykedni, beleszólni a dolgokba."



Ez nem úgy működik, hogy 20 évig papucs, aztán a sarkára áll. Az ilyen kapcsolatban a domináns fél az első perctől játsza ezt a húzd meg-ereszd el játékot

2020. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24%

Nálunk, én vagyok férfi létemre a barátságosabb, érzelmesebb. Ezt idővel szépen ki is használta a feleségem, majd amikor betelt nálam a pohár, elkentem a száját, mármint képletesen. Az volt a baj, hogy menet közben hiába szóltam neki, ő semmin sem változtatott. Azért mert emberi módon viselkedtem vele és bárkivel, ő ezt szinte a gyengeség jelének érezte tudat alatt. Majd jött a csúcspont, amikor betelt a pohár. Nem vagyok agresszív, verekedős típus, de beütöttem a fürdőszoba ajtót ököllel. Ekkor döbbent rá, hogy véget ért egy korszak. Aztán elmondtam neki, hogy mi lesz ezentúl! Fáj a feje? Állandóan fáradt? Nem lesz szex? Max. neki, mert én bizony akkor máshoz megyek. Nincs kaja otthon? Lehet főzni. Nincs véleményem? Innentől kezdve csak az lesz.


Érdekes, mert arra jöttem rá, hogy emberi módon, de le kell dominálni őt. Ha nem teszem, akkor ő fog, és abból nem lesz semmi. Ha hozom az előzékeny formám, akkor az tudat alatt gyengeség jele nála. Ennek már két éve, és az az igazság, hogy azóta teljesen rendben van a házasságunk. Megvan mindenkinek a mozgástere, a saját szabadsága, a közös életünk, létezik a férfi és a nő, az apa és az anya.


Valamelyik nap azt mondta, hogy egy férfi 100X jobb ha le kell állítani, mintha csak mosolygós, bólogató jófiú lenne, aki ezzel a viselkedéssel egy alacsony rezgést, unalmat közvetít a nő felé. Igazából, nem esett nehezemre kihoznom magamból az energiát...


Bocsánat ha a férfi szemszögből írtam, de ebben benne van a női oldal is.

2020. ápr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

6-os érdekes, amit írsz. Mástól is hallottam már, hogy a nők igazából azt várják el, hogy uralkodjanak rajtuk, ezért nem működik, ha a férfi túlságosan figyelmes.

2020. ápr. 16. 10:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a papucs alatt azt értjük, hogy nem macsóskodik, törődik a gyerekkel, elvégzi a házimunkát, kedves, gyengéd, és hallgat rám, segít ha kérem, akkor szeretem a papucs páromat:)
2020. ápr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem papucs a férjem (bár már párszor megkapta ezt a jelzőt egy-két barátjától, amikor előbb velem beszélte meg, hogy este akkor kimarad sörözni velük, vagy megkérdezte a véleményem dolgokban, és aszerint hozott döntést, de ez még szerintem messze nem a papucs kategória), viszont a társaságban van egy pár, ahol a pasi bólogató kiskutya, és a felesége hozza a döntéseket kizárólag. Szerintem nekik jó így, mármint ha nem így lenne, akkor nem lennének együtt olyan régóta és látszólag amúgy náluk működőképes a dolog. Lehet, hogy a nőnek jobban esne néha, ha a párja ténylegesen társa lenne mindenben, de az biztos, hogy könnyű így az élete, mármint mindig az van, amit ő akar (a pasi nem akart esküvőt, a nő igen - szóval most házasok. A pasi kifejezetten gyerekellenes volt, a nő pedig nagyon akart babát - szóval most boldog kis család, ilyesmire gondolok), a pasi néha egy kicsit ellenkezik, de igazából nagyon könnyen beadja a derekát, mert örömet akar szerezni a feleségének, és ezért inkább a saját akaratát nyomja el. Szerintem ez borzasztó egészségtelen, és nekem őszintén szólva, rettenetesen taszító ez a párkapcsolati minta, de hát szerencsére nem én élek ebben, náluk meg a jelek szerint amúgy boldogság van és összhang. Aki hajlandó összeállni ilyen papucs pasival, az gondolom maga is olyan személyiség, aki szereti irányítani a dolgokat, és jó érzés neki, ha nem folyamatos konfliktus az élete, mert egy hozzá hasonlóan erős akaratú férfi mellett valószínűleg több problémája lenne emiatt.
2020. ápr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!