Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tősgyökeres budapesti nők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tősgyökeres budapesti nők! Járnátok vidékről felköltözött nincstelen pasival?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Elég magamat eltartani.
2020. febr. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden álmuk sztem :"D
2020. febr. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

El tudom magam tartani nincs csak lakásom, autóm, sok megtakarításom.


A megtakarításom leginkább a feszes combodon folyna kedves első.... :)

2020. febr. 6. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nincstelennel már jöttem össze, csak ő nem volt egy lecsúszott, frusztrált, gyűlölködő, felelőssághárító alkoholista.
2020. febr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki honnan jött, nem érdekel. Az, hogy valaki milyen ember az már igen. Én őszintén nem akarom elhinni, hogy létezik ember 25 fölött ambíciókkal, aki nincstelen. Valami hatalmas szerencsétlenségnek kellett történnie ahhoz, hogy az, akiben megvannak azok a belső értékek, amiket én keresek, ne tudjon 25,de 3p éves koráig felmutatni valamit. Nem lakásra gondolok, az nehéz. Csak valami nyomát annak, hogy elkezdte már pár éve összepakolni az életét, mert élni akar, nem szenvedni.
2020. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Vidékiség? Nem zavar

Nincstelenség? Kizáró ok.

2020. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Voltam már együtt nincstelennel, amikor kiderült, hogy nem hajlandó dolgozni, sem tanulni és az anyja tartja, és semmit nem tud magának elintèzni és rólam is csak a pénzt akarja gombolni elzavartam.
2020. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Vannak nem nincstelen vidéki pasik is Budapesten, meg szintén nem nincstelen tősgyökeres budapestiek. Mindkettővel járnék. Nincstelen budapestivel vagy nincstelen vidékivel nem járnék.

Ez van, az élet kegyetlen és a párkeresés nem egy komcsi dolog, amiben mindenki egyenlő, és nem is jótékonyság, hogy minden rászorulóval foglalkozzon az ember.

2020. febr. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
#7 büszke lehetsz magadra...
2020. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
81%
9-es, te tartanál egy lusta munkakerülőt? :)
2020. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!