Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez rendben van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez rendben van?

Figyelt kérdés

Egyutt elunk egy eve de nem tudjuk osszeegyeztetni egymas szexualis igenyeit, voltak jobb idoszakok de az utobbi 1-2 honapban rengeteget dolgozik a parom es mar nagyon faradt volt mire hazaert feloran belul el is aludt.. hagyram pihenni de mikor veletlen nem volt annyira faradt en aludtambe a tv elott es nem szexeltunk... vagy hazaer munkabol es kikapcsolodik kicsit de eszre sem veszi es keso estig jatszik a psen, en bekenhagyom mert kell neki a kikapcsolodas de mire eszre veszi mennyi az ido en mar benne vagyok arccal a parnaba es megint nem voltunk egyutt....


Beszeltunk mar errol hogy keves a szex egymasnak is lehet en nem fejeztem ki jol magamat mert en tiszta an vagyok azzal hogy rengeteget dolgozik es vagy faradt vagy kell neki egy kis ido amikor magaval el lehet de majdhogynem vita volt belole mert hogy en vagyok az aki bealszik...


Arra varnek tippeket hogy ezt hogyan lehetne megoldani hogy “ido elott” tudjunk szexelni, mert igy szar az egesz es kicsit kezdem is hulyen erezni magam....


Mindig sokaig dolgozik, este 6-7 ora van mire hazaer ha hamarabb er haza is lepihen szunyokalni egy kicsit vagy kikapcsolodni, de a kikapcsolodasa sokszor keso estig tart en meg addig mar nem tudom mivel lekotni magam hogy ne az agyba fekudjek es akaratlanul is aludjak be.


Kotoszkodeseket figyelmen kivul hagyom.


Koszi a valaszokat.


2020. ápr. 17. 08:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Munka, ő, és utána jössz te valahol a sorban. Így nem fog sokáig működni.
2020. ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt valahogy megkellene beszélnetek. Pl a játékot át tehetné hétvégére hogy hétközben együtt legyetek. Kompromisszumot kéne kötnötök. Ha ez nem történik meg, sajnos ez rövid életű kapcsolat lesz.
2020. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne hogy ám azt mondja nekem valaki is, hogy a szex az munka és nem kikapcsolódás stressz oldás egy munka nap után, mert megrugdosom. Bezzeg a ps.... Itt az ő hozzáadásával van baj. Hány évesek vagytok? Ha akarna tudna időt szakitani szexre, nem órákat de 15-45 percet simán bármikor, mindenkinek arra van ideje amire akarja.
2020. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!