Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordulhat az hogy a nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat az hogy a nő szép és belül is rendben van, de nem szeret bele az illető akivel ismerkedik?

Figyelt kérdés
Ilyen helyzet van?
2019. dec. 23. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Aha, simán.
2019. dec. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze. A szerelem nem racionális döntés. Növeli az esélyt, ha valaki esztétikusan néz ki és jó belsőre, de ez is inkább az a kategória, hogy nem zavar benne semmi, ezért lehetne belőle valami. De a szerelemhez több kell, az a kicsi plusz, amit kémiának hívnak. Ezért is van az, hogy kívülről nézve totál lehetetlen párokat látni és ezért van az is, amit írtál. Nekem is volt ilyen, egy jól kinéző, mondhatni idilli életet élő klassz emberrel randiztam, de egyszerűen nem jutottunk egyről a kettőre. Nem akartam, nem vágytam rá, hiába próbáltam magam rávennni úgymond. Valahogy éreztem, hogy nekem nem ott a helyem, nem mellette.
2019. dec. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen. Hiába jó a személyisége, ha nincs összhang a két személyiség közt. Ez majdnem olyan, mint a mágnes.

Személyes pl.:

Én nagyon introvertált vagyok, sokszor borúsan látom a világot. Egy pozitív életszemléletű valaki engem egyenesen irritál a rózsaszín mázas, pluszban még csokimázas, nyálas életszemléletével.

2019. dec. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze. Én is rengetegszer voltam olyan randin, ahol nem azért nem lett folytatás, mert bármi baj lett volna. Teljesen normális, szuper emberekkel ismerkedtem, nyilván külsőre is bejöttek, aztán mégsem éreztem azt a _valamit_ ami miatt folytatni akartam volna. Esetenként ez kölcsönös volt. Nem illik össze mindenki mindenkivel, az ismerkedés erre van, hogy ne csak a papírforma szerinti tulajdonságait vedd figyelembe, hanem a tényleges érzéseket, amiket kivált benned (vagy nem vált ki), és azt, hogy mennyire tudtok egy hullámhosszon mozogni.
2019. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen van.

Így jártam legutóbb, én vagyok a nő (42).

Nehéz ezt picit feldolgozni, ha azt kapod vissza, hogy szép vagy, rendes vagy, helyén a szíved, értékrended, szeretne a másik is szerelmes lenni, kezdeni veled valamit... de valamiért mégsem...

Az sem viszi előre a dolgot (sőt), ha közben te magad már esetleg elkezdesz kötődni, benned mozdul valami.


Sokat gondolkodtam ezen én is, mert olyan megfoghatatlan “indok” ez, de tudod arra jutottam, hogy nem szükséges indokolni sem.

Nem mindig úgy történnek a dolgok, ahog szeretnénk és igyekszem valami pozitívumot eltenni ebből az egészből, még ha nem is esik jól az, hogy “nem jött össze”.

Nem szabad, hogy rombolja az önbecsülésemet, így valóban arra igyekszem koncentrálni, hogy szép, igényes nő vagyok, tudok tetszeni és ez jó dolog :)

2019. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!