Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vehetek fel magassarkút?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vehetek fel magassarkút? Kérdezzem meg előtte őt?

Figyelt kérdés

Egyforma magasak vagyunk. Férfiként ő így alacsonynak számít. Azt mutatja hogy nem veszi uokon. Néha viccelődik is vele. De azért látom rajta hogy kicsit kellemetlen neki.

Szürke hétköznapokon lapos talpút hordok. Néha szeretek kicsit nőiesebben öltözni. Kérdezzem meg hogy zavarná-e, ha magassarkúban lennék?

Titeket zavarna?


2020. ápr. 17. 09:26
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ne mondjátok, hogy tőle kérdezzem. Úgy is azt mondaná hogy persze, nyugodtan. De nem biztos hogy őszinte lenne.


Szerintem szexi, ha egy pasinak van annyi önbizalma hogy ez nem zavarja, de nem akarom erőltetni.

2020. ápr. 17. 09:31
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt kérdezed tőlünk, megkérdezzed-e őt, de azt kéred, ne mondjuk, hogy kérdezd meg. Én kérek elnézést.
2020. ápr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát nekem eszembe sem jutna magassarkút felvenni, ha egymagas lennèk a randipartneremmel. Nőként nekem lenne fura.
2020. ápr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Ki mondta, hogy a magassarkú nőiesebb? Egy jó csaj balerinacipőben is nőies.

Amúgy ha neki nem hiszed el, hogy nem zavarja, nekünk, vadidegeneknek elhinnéd, ha azt írnánk, hogy őt (akit szintén nem ismerünk) nem zavarná?

2020. ápr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

#2-es

Igazad van. Ne haragudj!

Kicsit belezavarodtam mire sokadszorra újrafogalmaztam. Azt hiszem túl korán van még ehhez. 😃

2020. ápr. 17. 09:37
 6/15 A kérdező kommentje:
Igazából saját, magán véleményekre lennék kíváncsi. Mint afféle statisztika alap.
2020. ápr. 17. 09:39
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne vegyél fel, ennyi.
2020. ápr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

180 vagyok, egészséges, ciszhetero, FÉRFI.


Volt pár sportoló meg modell csajom, jellemzően 180-185 centisek.

Soha nem zavart, hogy magas sarkút viselve jóval magasabbak voltak nálam.


De hangsúlyozom: Én normális vagyok agyilag, lelkileg, és szexuálisan IS!

2020. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Na igen, a társadalomban még mindig élnek olyan elképzelések, hogy a férfi legyen magasabb a nőnél, legyen idősebb stb., holott szerintem egyáltalán nem ezek a dolgok számítanak, ha az a két ember egyébként jól megvan együtt. Sajnos ezek a dolgok még mindig sokakban váltanak ki frusztrációt, és észrevétlenül mérgezhetik a kapcsolatokat. Én ebben a kérdésben nem tudok mit tanácsolni, szerintem beszéld meg vele. Megmondod, hogy ez nem ellene irányul, és hogy tisztában vagy az esetleges frusztrációival, és azt szeretnéd, hogy egyikőtöknek se legyen rossz érzése ezzel kapcsolatban.
2020. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
45%

Engem zavarna, de 183 centimmel nem nagyon fogok ilyen helyzetbe kerülni.

A magas sarkú az egyik ok amiért a nők magasabb partnert keresnek.

2020. ápr. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!