Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok miért szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért szeretitek a magassarkút, nem kényelmetlen? Miért gond, ha magassarkúban magasabbak vagytok a pasinál?

Figyelt kérdés

Magas férfiként, buta felszínes csajoknak tartom az ilyeneket, akik kijelentik, hogy magassarkúba lesznek ezért légy magasabb.

Egyrészt, minek kell magassarkú? Nem tudom elképzelni azt, hogy kényelmes legyen. Nekem annyira nem is tetszik, sőt nekem tök mindegy milyen cipőt vesz fel.

Másrészt mi a fenének olyan nagy gond az, ha magassarkúban van és ugyanolyan magas vagy magasabb a pasinál? Nem tök mindegy őszintén? Attól fél, hogy nem fog nedvesedni ott lent vagy mi?

Harmadrészt miért jó ilyen felszínesnek lenni?

Akinek nem inge ne vegye magára!


2018. dec. 24. 07:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
24%
Én nem szeretem a magassarkút, soha nem is volt rajtam. Mondjuk nincs is szükségem rá (175 cm) :)
2018. dec. 24. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
A jól kiválasztott magassarkú nem kényelmetlen, ha jó a méret és stabil a sarka (olcsóbb cipőknél sajnos van amelyiket szinte büntetés hordani, annyira nyom) egyáltalán nem kényelmetlen. Én sokat hordok, mert szeretem. De nem zavar ha így magasabb vagyok valakinél, így a többi részhez nem nagyon tudok hozzászólni (a férjem 170cm, én 165 szóval egy magasabb sarokkal ((nem a 4-5centis hanem a tényleg magasság)) volt, hogy alacsonyabb volt nálam, egy cseppet sem zavarta se engem se őt)
2018. dec. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Nem hordok magassarkút gyakran, de van, amikor szeretek olyat hordani. Egy olyan eseményen, ahol koktélruhában illik megjelenni, egy magassarkú az én ízlésemnek szebben, csinosabban, igényesebben néz ki, ennyi - nem azért veszem azt fel, mert sztem a pasiknak az jobban tetszik. És nem annyira kényelmetlen, ha jó kialakításút vesz az ember.


És igen, én nem tudnék felizgulni egy nálam alacsonyabb férfire, ez van. Lehet ezért felszínesezni. Biztos neked is van olyan külső tulajdonság, ami nem jön be egy nőn (bizonyos hajszín, testsúly, nyúlszáj stb.).

2018. dec. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Felszínesnek tartod az ilyen nőket, de te ugyanilyen felszínes vagy. Hol a logika a gondolkodásodban? Te butának és felszínesnek tartod, nem érted miért előítéletesek. Te miért vagy az??

Egyébként hadd döntse már el mindenki szabadon, hogy tetszik-e neki egy alacsonyabb pasi vagy nem. Nekem pl nem. Olyan mintha a kisfiammal sétálnék.

Neked bejön egy 130 kg-os 180 magas nő. Vagy 115 kg és 156 magas? Vagy 45 kg és 175? Ugye neked sem jön be mindenki? Akkor ki a felszínes?

A fentiek csak példák, senki ne vegye magára.

2018. dec. 24. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Érdekes, ha én egy alacsonyabb lánnyal vagyok együtt nem érzem a kislányomnak. Tehát megint a szokásos kettős mércével állunk szemben.
2018. dec. 24. 08:19
 6/16 anonim ***** válasza:

nem szeretem a magassarkút, kényelmetlen is, de nagyon jó vonalat ad a lábaimnak és a fenekemnek.


olyat fiúkkal randiztam, akik "mellé" felvehettem magassarkút is, úgy is magasabbak voltak nálam.

2018. dec. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
158 centi vagyok, nem szeretem a magassarkút, nincs is, de igen, baromira beindít, ha a férfi sokkal magasabb. Nem tudom, miért.
2018. dec. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem minden magassarkú kényelmetlen. És képzeld, van aki szereti viselni!
2018. dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Persze, neked teljesen mindegy a külső, ugye? Hadd döntse el mindenki, milyen párt akár.
2018. dec. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Én ritkán hordok magassarkút, annak is inkább a bokacsizma/hosszú szárú csizma verzióját. 173 cm vagyok, és kb 5 centis sarok a maximum, amit tudok úgy hordani, hogy órákon át kényelmes. Általában a platformos lábbeli az, ami kényelmesnek bizonyul, mást nem is tudok hordani.


(Csak ilyeneket, de nem pont ezt: [link]


Párom 185 cm magas, így még mindig magasabb, ha felveszek egy magassarkú csizmát. Engem is jobban vonz egy magas férfi, és mivel nem vagyok se alacsony, se törékeny, így tőlem alacsonyabb férfi nálam nem jöhet szóba, mert úgy érezném, hogy a kisöcsémmel sétálunk.


"Érdekes, ha én egy alacsonyabb lánnyal vagyok együtt nem érzem a kislányomnak. Tehát megint a szokásos kettős mércével állunk szemben." Ehhez pedig annyit fűznék hozzá, hogy általában az a normális, hogy a nő az alacsonyabb, a törékenyebb és nem fordítva. Ezt szerintem nem kéneagyarazni...

2018. dec. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!