Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexeltem egy férfivel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltem egy férfivel, hogy kérdezzem meg hogy esetleg több is lehet e?

Figyelt kérdés
Először lefeküdtem vele, de akkor még volt párom aztán egyből el is hagytam miután megtörtént a dolog. Utána még pár alkalom volt. Nekem első látásra szerelem. Szerintetek ha azt mondom, hogy ha úgy alakul akkor esetleg több is lehet köztünk vagy csak maradjon szex?
2019. okt. 13. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked nem kell párkapcsolat, maradjatok csak kúrópajtik... :D
2019. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább hagyjad, legközelebb ismerkedj, majd ezt követően feküdj persze függetlenül. Ez a helyes sorrend.
2019. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Tartjátok a kapcsolatot? találoztok időnként?
2019. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már így van akkor ne kérdezd meg, csavard el a fejét és ő fogja akarni. Bár ha könnyen megkapott ki tudja sikerül e.
2019. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minek akarna többet, ha belőled neki ennyi is elég?
2019. okt. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezd meg lenne-e kedve komolyabb kapcsolathoz. Ilyen egyszerű.
2019. okt. 14. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A pasiknak nem kell egy ilyen rib...!
2019. okt. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Itt nem te fogsz dönteni úgyse, elég ostoba vagy. Az az ember csak néha meghúz és bőven elég neki.
2019. okt. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!