Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehet az, hogy valakit több, mint 10 éve ismerek (szinte minden nap találkozunk), és csak most vettem észre, hogy a kémia működik köztünk?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 17. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Ki vagy éhezve...
2020. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%

Van ilyen. Eddig nem néztél Rá "olyan" szemmel.

Vagy...esetleg Ő közelített Feléd olyan módon,hogy felkeltette az érdeklődésedet és magára terelte a figyelmet.

2020. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Valami oknál fogva "most esett le a tantusz", hogy szimpatikus. Nem látok benne semmi különöset. Most indult be a kémiai reakció. Folytasd (ha ő is akarja).
2020. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
43%

Most ismerted meg jobban?

Amúgy sok esetben (teszem hozzá ez csak az én konyha elméletem - kéretik fenntartásokkal kezelni!) nem elég ha adott két ember, mert nem mindig, mindenkor adottak a körülmények, hogy abból bármi is legyen. Hanem számít az időzítés is. Mielőtt találkoztam a férjemmel én olyan lány voltam aki magába zárkózott, és elítélt bizonyos életstíusú embert, de legalábbis kizártam, mint potenciális partner. A párom még előttem pont ilyen életet folytatott. Tehát mi hiába vagyunk jó páros, ha előbb találkozunk, nem lesz belőle semmi, mert egyikünk sem a másikat kereste akkor és a mentalitásunk is más volt.

El kell érni oda, hogy a másikat tudjuk értékelni.

2020. ápr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Most jutottál el arra a szintre hogy ráfanyalodsz...
2020. ápr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Az első válasz hibátlan. Nem is lehet tovább ragozni. Most kezdted el keresni, hogy ki az akivel működhet.
2020. ápr. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Van, hogy csak nézel, de nem látsz. Aztán kinyílik a szemed.
2020. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon nem lehet már más jelentkező, ha már ő is szóba jöhet. Kb. ilyenkor szokott ez lenni. Az ilyen a "kémia" hamar el fog múlni, amint lehiggadsz.
2020. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek.

Na, akkor egy kis kiegészítés: Most sem kezdtem el keresni, egyszerűen csak most figyeltem fel rá. Ő pedig mindig is (= mióta ismerjük egymást) egyértelmű jeleket adott (talán túlságosan egyértelműeket is), hogy tetszem neki, és mindig jól esett, amikor pl. hozzám ért, de mégsem tudatosult bennem, hogy ez azt jelenti, hogy baromira működik köztünk a kémia. Talán furcsa, de ez nálam ilyen "Heuréka!" érzés volt, egyik napról a másikra jöttem rá arra, hogy valójában milyen is az, amikor működik két ember között a kémia, mert én még sosem éreztem ilyet senkinél, pedig nem vagyok már tizenéves.

2020. ápr. 28. 16:29
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért, milyen idősek vagytok?
2020. ápr. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!