Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mmilyen jelet adjak neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mmilyen jelet adjak neki?

Figyelt kérdés

Ha tetszik a pasi?

Nem szoktunk beszélni, 1 2 szót irtunk, amióta meg van ismerősnek. Történetem mindig megnézi, de magától nem ir, csak ha rá köszönök.

Szeretném megismerni.. De mi van ha ő nem? Hogy jöjjek rá, vagy hogy kezdjek bele? Milyen napod volt stb.. Lehet avval kezdeni? És ha nem válaszol, akkor gondolom nem érdekelem..!? Vagy ne is írjak neki? 😂


2020. ápr. 17. 17:33
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *Milyen
2020. ápr. 17. 17:34
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen milyen napod volt üres és fura kezdés egy alig ismerőstol. Valami közös érdeklődés kene
2020. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mi lehet közös bennünk 😀
2020. ápr. 17. 17:45
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Honnan és mióta ismeritek egymást? Amúgy lehet, hogy most is a legegyszerűbb út lenne a leginkább célravezető. Megírod neki, hogy szimpatikusnak tartod őt, és szívesen megismerkednél vele. Ha nem ismeritek egymást, akkor még különösebb kellemetlenség sem lehet az ügyből.
2020. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tesómat el kísértem egyszer tetoválni, és ő csinálta neki, meg tetszett, utana vissza kellett menni amikor be gyógyult, meg nezte hogy milyen lett neki. És az volt a masodik alkalom, hogy láttam.

Azota nem. Csak ő irta alá a blokkot, hogy mennyibe került, keresztnevét tudtam, csak a vezeték nevét nem. A blokkra a vezeték nevét írta. És igy meg találtam, be jelöltem. De tovább nem jutottam 😀.

2020. ápr. 17. 18:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd, hogy gondolatolvasó legyen. Írj neki, mi vesztenivalód van?
2020. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
És ha nem ir vissza? Akkor jól be égek 🤣
2020. ápr. 17. 18:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nincs vesztenivalód. A tesód tetoválása kapcsán is írhatsz neki, mondjuk megdicséred a munkáit. Aztán meglátod, mennyire vevő a beszélgetésre.

Vannak egyébként, akik élőben jobban szeretnek társalogni, mint pötyögni. Szóval dobd fel neki a labdát, aztán ő lecsapja, ha akarja. Ha érdekled,úgyis elhív valahova egy idő után, hogy mondjuk dumáljatok egy kávé mellett. Próbáld meg, de csak finoman!

2020. ápr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A beégés kockázatát vállalni kell, mások sem haltak bele. Amúgy meg ha nem ismered őt, akkor mit számít az, hogy hogyan reagál?
2020. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Írok neki, ha rá várok, nem tudom meg sosem, hogy "mi lennne ha"
2020. ápr. 17. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!