Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudnátok pár egyértelmű jelet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok pár egyértelmű jelet írni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Teszem fel közös munkahelyed van az álatalad kedvelt férfival.


Milyen jelekre érdemes figyelni, ami ilyen közegben árulkodó lehet, ha vonzódik hozzám?


Úgy érzem vannak érzései irántam. Kíváncsi vagyok miket írtok.


Mire figyeljek?


2019. máj. 8. 09:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs tuti biztos jel.

Valaki a 60 éves takarító néninek is udvarol, de nem úgy gondolja, csak formaság, más meg tartózkodó.

2019. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ő egy nagyon szolid, csendes férfi. Nem az a fajta, aki megbámul egy nőt is és levágod, hogy milyen az ízlése. Vagy bárkinek kedveskedne.
2019. máj. 8. 09:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak úgy tudod meg "biztosan", ha nyitsz felé és a reakcióiból leszűröd.
2019. máj. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, csak nem vagyok egy flört gép, és tudni szeretném, jól ertelmezem- e a viselkedését.
2019. máj. 8. 10:06
 5/8 anonim ***** válasza:
72%
Elhív randira, ha többet akar, mint a szemét legeltetni néha. Hány évesek vagytok? Mikből veszed, hogy vannak érzései?
2019. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ő 20 , én 24. Nem gondolom, hogy elfog hívni randira. Az oka pedig az, hogy épp most zártam le egy rossz kapcsolatot, de ő mellettem volt és jó ideje azt érzem, hogy érzéseim vannak felé. De 2 hónapja szakítottam, időre van szükségem. Tisztán kell látnom. De már a kapcsolatom végen úgy éreztem, hogy óv engem, védelmez, vigyáz rám. Odafigyel rám, ha elmondok valamit hónapok múlva is tudja és mindennel a kedvemben jár. Nem tudom ezt így leírni.
2019. máj. 8. 22:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát, ez elég fontos infó, ami kimaradt, hogy nemrég szakítottál... Előbb heverd ki azt a kapcsolatot, aztán te is elhívhatod valahova.
2019. máj. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is várj még egy ideig. Azért szakítás után nem szabad belerohanni egy új kapcsolatba.

Valószínűleg majd el fog hívni randira

2019. máj. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!