Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vészeljem át ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vészeljem át ezt az időszakot? Küzdjek érte? Vagy kénytelen leszek feladni?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon közel került hozzám, pont a vírus helyzet előtt kezdtünk el közeledni egymáshoz. Alapvetően is barátok vagyunk, viszont én sikeresen bele is szerettem. Nem tudom, hogy ő mit érez irántam. Néha keressük egymást az interneten, viszont egyikünk sem az a neten ismerkedős fajta. Iszonyatosan hiányzik nekem, a legrosszabb érzés. Mert nem tudom mi lesz ha ismét találkozunk. Ti mit gondoltok várjak rá, ha úgy érzem ő most a legfontosabb számomra? Vagy akármennyire is nem szeretném, engedjem el?

Nem akarom elvesziteni a járvány miatt, de félek hogy nem lesz esélyem...

Mi a véleményetek? 24/N


2020. ápr. 17. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Ne add fel! Tartsátok a kapcsolatot! Az özönvíz sem tartott örökké...
2020. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt állítod amúgy is barátok vagytok, ő nem tudod hogy érez, nem adott feléd jeleket, tehát tekintsük úgy, hogy baráti kötődése van csak. Miért szakadna meg a kapcsolat?
2020. ápr. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2.

Lehet, hogy én fogalmaztam meg rosszul. Nem attól tartok, hogy amikor ennek vége nem találkozunk többet. Egy tánciskolába járunk,ugyan úgy barátok maradunk. Viszont el kezdett több lenni köztük, amit én elég régóta reméltem. Csakhogy most jött a vírus és közbe szólt. Ha pedig ez az átkozott karantén nem ér véget nyárra... Hosszú ideig nem láthatjuk egymást.

2020. ápr. 17. 21:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kezdett több lenni kozottetek, akkor gondol neki is van valamiféle érzése feléd , nem? Beszéljetek erről..
2020. ápr. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Na, és mi van, ha hosszú ideig nem látjátok egymást?

A kapcsolatot fenntarthatjátok, ha személyesen nem is tudtok találkozni.

2020. ápr. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ahol mindketten érdeklődnek a másik iránt, nem kell küzdeni. Nem értem, ha ő is érdeklődik, akkor mi a gond?
2020. ápr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!