Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki nem talál olyat amilyet elképzel, vagy a nagyon jók nem veszik észre és emiatt ebben a helyzetben kénytelen beleszeretni egy olyanba akibe egyébként nem tudna és nem is akar, de mégis, mégis tud?

Figyelt kérdés
Most úgy érzem egy olyan ember kezd érdekelni aki egyáltalán nincs az én szintemen, tudom ez nagyképűen hangzik de csak egy reális tény. Nagyon régóta magányos vagyok, már megszoktam de közben érzem a hiányt, hogy kell egy ember. A tudatos énemet nem érdekli igazán, de már 4x benne volt az álmaimban, és tudom hogy ennek oka van, miért?
2017. nov. 3. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan nincsen, hogy kénytelen vagy beleszeretni valakibe.. A szeretet nem kényszer. Soha. Az álmoknak túl nagy jelentőséget nem tulajdonítok, de persze van, hogy előjön az, ami intenzívebben foglalkoztatja gondolatainkat.
2017. nov. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy kénytelen beleszeretni valaki valakibe. Ez nem megy felszólításra.

Hogy az álmaidban benne van, annak csak az az oka, hogy napközben ezen rágódtál és magad győzködöd, hogy tudod nem ő kell, de a semminél több. A nem megfelelő társnál a semmilyen is jobb.

Te VALAKIT akarsz, és mivel ő van kéznél, rá vetíted ki. Ha összejönnél vele, nagyon gyors lenne a kiábrándulás.

2017. nov. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem, hogy van ilyen, mert én sose fogok egy bizonyos emberhez foghatót találni (számomra legalábbis ő a legjobb), de azért nem akarnék életem végéig egyedül maradni... bár lehet, hogy az lesz.
2017. nov. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyerekek ,a szerelem nem kényszer 👏 n25
2017. nov. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!