Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már hogy direkt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy direkt nem válaszoltál a párodnak?

Figyelt kérdés
Pl összevesztetek vagy megsértődtetek? Mi lett a vége?
2020. ápr. 18. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
44%

Én most gyakorlom hogy hogy kell!!! 😏

De voltak itt rendes válaszolók Akik kisegítettek.

2020. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Exemnél jellemzőbb volt. Megkértem világosan, hogy hagyjon egy kicsit, erre csak mondja és mondja és magyaráz és újra elmagyarázza, aztán bocsánatot kér, aztán felháborodik, hogy nem írok, aztán újra elmondja... És van 40 üzenetem, ami fél nap alatt született és ugyanarról szól, csak más stílusban.


Páromnak akkor nem szoktam visszaírni, ha pl dolgozok vagy vezetek vagy valaminek a közepén vagyok és olyan dolgot kérdez, amire nem lehet 2 mondatban válaszolni, hanem ki akarom fejteni. Olyankor olbasatlanra rakom, hogy ne felejtsem el, aztán kifejtem, ha van időm

2020. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Noren1989 ***** válasza:
100%

Volt ilyen, igen.


Idegesebb lettem a kommunikáció megszűnésétől, amit az elégedettségem se tudott felülírni.

2020. ápr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, exeimmel volt ilyen. Például, ha épp nem értem rá beszélgetni vagy, ha olyan volt a hangulatom, hogy normális stílusban nem tudtam volna reagálni.
2020. ápr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Mikor valamivel nagyon felbosszantott, vagy megbántott, volt ilyen. Nem durcizásból, csak egyszerűen nem akartam neki olyat írni mérgemben, amit később megbánok.
2020. ápr. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Néha ha nincs kedvem boltba menni munka után a tömegnyomorba és látom, hogy írta a bevásárlólistáját akkor színlelem, hogy bocsi vezettem nem láttam.. :D Mondjuk ezt ennyi év után már tudja ő nagyon jól.

Olyan kb évente egyszer van, hogy komolyabban összezörrennénk, amíg nem éltünk együtt előfordult, hogy 10-20 percre szüneteltettük az írkálást, hogy megnyugodjunk. Ahogy írták előttem is ez nem gonoszságból van, egyszerűen csak nincs értelme annak, hogy csúnya dolgokat vágjunk egymás fejéhez csak mert ingerültek vagyunk.

2020. ápr. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha összeveszünk vagy megsértett akkor nem szoktam neki válaszolni csak minimum 8 óra hossza után hogy érezze hogy megsértett.De nagyon cuki utána mert mindig megkérdezi hogy még mindig haragszom-e.
2020. ápr. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyan volt hogy vita utan elvonulok es 2 oran at latni se birom, de aztan elobujok es beszelhetunk. Olyan nincs h haraggal fekszunk es nemasaggal buntetem napokig pl. Valojaban azok lennenek elete legszebb napjai:)))))
2020. ápr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem. A legnagyobb tiszteletlenség levegőnek nézni a másikat.
2020. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok, kedves utolsó.

Szerinted annak van értelme ès kevésbé tiszteletlenség, ha hirtelen mérgemben mindenféle faxágot a másik fejéhez vágok, amit nem is gondolok komolyan? Inkább lehiggadok és utána nyugisan megbeszéljükk. De kinek mi....

2020. ápr. 25. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!