Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a incel? Valaki elmagyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a incel? Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

Egy olyan pasi akinek nem jutott nő és ezért mérges?

Kerestem több helyen, de értelmes választ nem kaptam.


2020. ápr. 18. 16:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Én múltkor beírtam google-be és egyből kidobta a jelentését.
2020. ápr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Fontos, hogy nem csak mérges, hanem kifejezetten a nők a hibásak hogy le sem sz*rják őket :D holott ők kedvesek aranyosak, tisztelettudóak :D ami általában szintén kamu
2020. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Önmagában csak annyit jelent, hogy önkéntelen cölibátus, vagyis igen, nem jut nekik nő. Sok esetben viszont ez azzal is társul, hogy a sikertelenség miatt gyűlölik a nőket és a nőknél sikeres srácokat.
2020. ápr. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

"önkéntelen cölibátus"


Ennek semmi értelme, egyszerűen sz*r tükörfordítási kísérlet.

Némileg pontosabb fordítás: NEM SAJÁT JÓSZÁNTÁBÓL vállalt cölibátus.

2020. ápr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Aham...

Akkor kb eunuk, gyilkos hajlamokkal.

Most már értem!!! 👋

2020. ápr. 18. 16:49
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az incel egy angol betűszó. (In)voluntarily (cel)abate. Az első szó jelentése önkéntelen, a második a cölibátus. Olyan embert takar, aki akaratán kívül él szexmentes életet. Gyakran férfiakra használják szitokszóként helytelenül, ugyanis nő is lehet incel, ahogy egy férfi is. Az ok, hogy ez mégis így van, hogy ezt a megnevezést, egy adag frusztrált férfi alkalmazta magára, akik önhibájukból vagy önhibájukon kívül nem éltek nemi életet.
2020. ápr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

"Akkor kb eunuk, gyilkos hajlamokkal."


Nem...

2020. ápr. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én se tudtam eddig, csak leírva láttam sokszor :D

Köszi a válaszokat, bár nem én írtam a kérdést

2020. ápr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező. Ha téged kidob a barátod/barátnőd ma, és nem dug meg/nem dugod meg, valamint dugni akarsz, de mondjuk a holdudvarod tagjai sem dugnak meg/dughatod meg őket mondjuk jövő hétig, akkor mától jövő hétig incel vagy. Mindazonáltal, hogy a frusztráltaságod igen valószínű, hiszen akaratod ellenére nem dugsz, egyáltalán nem feltétel.
2020. ápr. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

#9

Akkor miért nem jó példa erre az eunuk?

Mivel Ők a bibliába szerepelnek. pl. Eszter könyve. Ők olyan szolgák voltak akiket kasztráltak, pedig szerettek volna családot, nőt maguknak. Igaz aztán szolgák lettek, némelyek roppant okosak, de a nemiségüket akaratuk ellenére vették el, az más kérdés, hogy bele törődtek a sorsukba.

Ha jól értem ezek az incelek olyan férfi és/vagy nők akik szintén önhibájukon kívül és/vagy önhibájukból nem élhet nemi életet, és itt különbséget kell tenni eunuk és incel között, mivel az eunuk nem választhatott. De az incel és az eunuk között még az is más, hogy az incel emiatt fusztrált és idegbeteg, gyilkos hajlamokkal, míg az eunuk beletörődött sorsába sőt Isten dicsőségére használta fel hogy Ő nem él testi örömökkel.

Így már jó?😏

2020. ápr. 18. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!