Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az a incel? Valaki elmagyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a incel? Valaki elmagyarázná?

Figyelt kérdés

Egy olyan pasi akinek nem jutott nő és ezért mérges?

Kerestem több helyen, de értelmes választ nem kaptam.


2020. ápr. 18. 16:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
Ennyi erővel kivesézhetnéd a különbséget az incel és egy tál borsófőzelék között is.
2020. ápr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen #11-es könnyű szerrel megtehetném, mert ma azt főztem ebédre.

És mivel egy lavórral még mindig van a borsófőziből behozhatnám a konyhából, és mindet meg is ehetném és közben elmerengek az incel szépségein. 🥣🍲🥘

Na köszi mindenkinek mindenre ment a zöld 👋.

2020. ápr. 18. 17:39
 13/17 anonim ***** válasza:
63%
Olyan ember, aki úgy véli, hogy önhibájából kívül nincs (szexuális) kapcsolata. Természetesen ez az esetek 0.1%-ban igaz, a többiben igenis tehet róla.
2020. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%

Az utolsó rátapintott a lényegre: az incelek szeretik azt hinni, hogy ők teljesen egészséges, normális, kedves emberek, de senki nem találja őket szexuálisan vonzónak, és ezért csakis a többi ember a hibás, nem pedig ők. Ezt már az elnevezésből is látszik, hogy a hibát próbálják másokra hárítani, ahelyett, hogy észrevennék, hogy a hiba önmagukban van.


Az egyik leghíresebb incel Elliot Rodger (volt), aki annyira begolyózott attól, hogy egy lány sem akart összejönni vele, hogy gyilkos túrára indult és megölt 6 embert, 14-et pedig megsebesített, majd magával is végzett. Arcra kifejezetten helyes srác volt egyébként, tehát nem azért nem jöttek össze vele a lányok, mert csúnya volt, hanem mert náci nézeteket vallott és nőgyűlölő is volt, és nyilván emiatt egy épeszű lány sem akart vele járni. Ő persze emiatt csakis a lányokat hibáztatta, az meg sem fordult a fejében, hogy az ő személyiségével lehet a probléma, és a végén ez sajnos több idegen ember életébe került.


Az on-line incel közösségekben sokan vannak, akik istenítik Elliotot, és ahelyett hogy annak látnák, ami valójában: egy őrült gyilkos, inkább példaképet látnak benne, és ők maguk is sokszor arra készülnek, amit ő is tett. Épp ezért lett az incel amolyan szitokszó mindenféle olyan emberre (de leginkább férfiakra), akik egyedülállóak és emiatt szexuálisan frusztráltak, és önmaguk helyett csakis másokat hibáztatnak, és akikből simán kinézné az ember, hogy egy nap gyilkos lesz belőlük is.

2020. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

'14 köszi a hasznos infót.

Tényleg igazad van megnéztem pár képét ennek a Elliot Rodger nek,még csak nem is megvetendő férfi a lányok szemében.

Ki tudja mi vihette ide ezt a nyomorult embert, miben hitt ami ide vezette.

És hát sajnos e világ fejedelme mindig gondoskodik róla, hogy egy beteg elmét bálványozzanak mások, legyen nagy követő tábora.

Szomorú!

Azért köszönöm!

2020. ápr. 19. 11:10
 16/17 anonim ***** válasza:

Ehhez már "ész" kell, hogy valakik ilyen hülyeségeket gondoljanak másokról! Mi ez az általánosítás már megint?!


Én magam is az vagyok, és már leírták fentebb a szó eredeti jelentését. Ennek a kifejezésnek az égvilágon semmilyen negatív jelentése nincsen a nőkre nézve. Ez egy sajnálatos helyzetre utal csupán.


Történt sajnos pár szélsőséges eset, és emiatt sok tudatlan ember téves következtetéseket von le és általánosít, egy kalap alá veszi az összes ilyen embert.


Ez egy sokkal tágabb kategória, csoport ennél a néhány szélsőséges nézeteket valló embernél, jó lenne, ha ezt végre megjegyeznék az e tekintetben tudatlanok!


Ennek a helyzetnek sok oka lehet, és érthető, hogy emiatt frusztráltak vagyunk. "Idegbetegség" alatt nem tudom, hogy mit értesz kérdező. Gondolj bele, ha te lennél ilyen helyzetben, te talán nem lennél frusztrált? Gondolom nem vagy aszexuális.

2020. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Aranyszőrűezüstróka: Nő csak akkor lehet incel, ha valami nagyon súlyos betegsége van és halmozottan hátrányos, de még olyankor is akad olyan, aki szívesen szexelne vele, csak lehet, hogy felvállalni nem fogja.


Ehhez képest férfiak között elég, ha csak átlagos vagy és abba a kategóriába tartozol, ami barátzónába terel.


A dolog paradoxona, hogy külsőre lehetsz teljesen normális, BELSŐRE szintén normális, hiszen melyik nő akarna barátkozni elmebeteggel? Melyik nő tekint úgy, mint az öccsére vagy a bátyjára egy elmebetegre, akivel vérrokonság sincs köztük? Itt meg is cáfolódott az utálkozók elmélete, hogy mi elmebetegek vagyunk.


Tehát ha én egy átlagos srác vagyok, akkor ha kedves vagyok (tudom, most jön, hogy igazából nem is vagy az, ez csak egy szerep) barátzónába kerülök és minden lány azt mondja, hogy "nincs veled semmi baj, csak nincs meg a kémia"


És mivel szexben sosincs részem egyre jobban sóvárgok iránta és így olyan lesz az egész, mintha a fogyókúrázó előtt ott lenne a svédasztal, de csak nézni szabad, enni nem. Vagy a drogos előtt a drog, vagy az alkoholista előtt az alkohol. De csak nézni szabad, fogyasztani nem.


Egy idő után ezt a lelki fájdalmat kevés ember tudja elviselni és inkább bezárkózik és falat von maga köré. Nem a szemétség, arrogancia, bunkóság lesz a személyisége, hanem az lesz a maszk, amivel elhatárolja magát a barátzónába kerüléstől.


Mert melyik nő szeretne ilyen emberrel barátkozni? Egyik sem. Szexben meg így se, úgy se nincs része.


És emiatt von falat maga köré mindenkivel szemben. Mert mikor kedves volt a szomszéd idős nénivel, összebarátkozott vele és ott is jött a "jó kiállású, jóképű fiatalember vagy, ne mondd nekem, hogy nincs rendes lány, na majd bemutatlak én az unokámnak" utána meg a kínos feszengés a lány részéről, aki olyan szívesen tesz eleget az összeboronálási kísérletnek, mint mikor a tehenet hajtják ki a vágóhídra.


Mikor kedves volt az emberekkel, mosolygott, pozitív volt, akkor voltak fiú barátai, akik között végig kellett néznie, hogy mindenkinek van barátnője csak neki nem. De ők is segíteni próbáltak neki.


" Ezt már az elnevezésből is látszik, hogy a hibát próbálják másokra hárítani, ahelyett, hogy észrevennék, hogy a hiba önmagukban van."


Ha az hiba, hogy eddig csak néhány ezer nőnél próbálkoztak vagy ha társkeresőznek is, akkor sokszázezernél és egyiknek sem kellenek.


Ha hiba az, hogy nem beszélnek anyanyelvi szinten angolul meg esetleg még más nyelveken is és akkor nem csak ebből a 15 milliónyi (határon túliak is beletartoznak) népesség nőtagjaiból lehetne meríteni.


Elliot Rodger rossz példa, őt a híressége alapján választották Szent Elliotnak, de ezek a közösség radikális tagjai. Mintha a normális muszlimokat egy kalap alá vennéd az iszlám állammal vagy az összes keresztényt azokkal, akik ma is azt vallják, hogy a bűnösöket el kell égetni.


De ha már a náciknál járunk, Elliot sikertelensége is két dologban gyökeredzett. Az egyik, hogy ahol lakott ott olyan mértékben liberális és sokszínű a társadalom, hogy komoly cégvezetőket menesztettek már olyasmik miatt, mert 20 éve ellenezték a melegházasságot egy petíción vagy tettek bármilyen nem píszí kijelentést. Tehát ilyen helyen a nézetei nem voltak épp szalonképesek.


A másik, hogy ahol lakott, ott átlagosnak számított, hiába volt gazdag magyar, de még átlag amerikai szemmel is.


És személyesen ismerek olyan férfiakat, akik - igaz, itt Magyarországon - istenítik Breiviket meg Budaházyt és még sincs semmi problémájuk a csajozással. Olyan is van köztük, aki a párjával együtt egy közös összeülős italozós este teljes lelki nyugalommal közölte, hogy ő bizony néha lekever egyet az asszonynak, hogy tudja hol a helye, a nő mégis szerelmes tekintettel csüng rajta.


Biztos nem azért, mert 190 magas, izmos, vállas macis forma és motorozik...

2020. ápr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!