Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki megözvegyült mikor állt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki megözvegyült mikor állt készen újra ismerkedni?

Figyelt kérdés

1 éve vesztettem el a párom, szívinfarktusban halt meg. Nagyon fiatalon, 31. Szülinapja után par nappal.


Van egy 3 éves gyerekünk.


Egy férfi közeledni próbál felém, írt nekem és ha találkozunk nagyon kedves, ő elvalt másfél éve . Van két gyereke.

Nagyon kedves.

Én 25 éves vagyok, ő 38...

Szimpatikus, szívesen megismerném, de a lelki ismerem azt mondja nem szabad, korai és több gyászt érdemel a párom.

Viszont közben pár hete iszonyatos magány tört rám. Nagyon be voltam fordulva.. Nagyobb volt a gyász, a fájdalom, a magány , mint eddig, és mintha a sors küldte volna őt 1 hete.


Mit gondoltok?

Megszólnának ezért? Van itt valaki, aki volt ilyen helyzetben vagy ismert ilyen személyt?


Köszönöm


2020. ápr. 18. 18:28
1 2
 11/12 piroska és a farkas ***** válasza:
Apukàm 36 évesen halt meg, anyukâm akkor volt 33. Senki sem volt az életében azóta. Mit nem adtam volna pedig!! Sokkal egészségesebben alakult volna minden. Ismerkedj bàtran, de csak akkor, ha valóban az adott illetőek szól az érdeklődésed. Ha megszereted, önmagàért szeresd, ne pótlàsként. Nagyon- nagyon fiatal vagy , kívànom, H boldogsàgot hozzon neked újra az élet.
2020. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Akkor engedj be valakit, amikor te belul ugy erzed. Nincs egyetemes gyaszidoszak ami elvarhato mindenkitol. Ha most talaltal valakit, ne szalaszd el!
2020. ápr. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!