Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nem akarnak ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akarnak ismerkedni, akkor miért érdeklődnek szokásaimról?

Figyelt kérdés

Többször előfordult itt hogy egy kérdésem után nők írtak privát üzenetet, hogy ők kielemeznek illetve próbálnak tanácsot adni nekem miért nem megy a csajozás... Pár üzenetváltás után szó nélkül eltűnnek és válasz nélkül hagynak. Legalább dobhatnának annyit, hogy "bocsi hogy írtam, rájöttem hogy mégsem tudok segíteni", ebből tudnám hogy így zárta le.


Nem hullajtok értük könnyet, csak érdekelne a női logika 🙂


180/80/31(F)


2020. ápr. 17. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Valószínűleg csak kíváncsiak voltak
2020. ápr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ja, kíváncsiak 5-6 üzenet erejéig.
2020. ápr. 17. 15:03
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű, hogy az 5-6 üzenet váltása közben derült ki számukra, hogy te az a típus vagy, akin egyáltalán nem lehet segíteni.
2020. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Egyet jegyezz meg!


Ha a GYK-n Rád ír egy nő, az troll pasi :)

2020. ápr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
#4, gondoltam már erre én is...
2020. ápr. 17. 20:06
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokan szeretnek kért és főleg kéretlen tanácsokat adni, megmondani a tutit. Nem akartak mást.

A többé nem írás is egy jelzés, hogy ennyi volt. Ezt a férfiak is bőszen alkalmazzák.

2020. ápr. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
#6, illene azért annyit odaírni az utolsó üzenetéhez hogy ennyi volt. Pár napja írt egy nő it, ő ajánlotta fel a gmailt hogy ott folytassuk. Leírta amit akart, úgymond tanácsot adott, közölte hogy idősebb tőlem, párja van és korrekten az utolsó üzenetében minden jót kívánt. Ebből tudtam hogy lezárta.
2020. ápr. 25. 09:18
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

1.Mivel lelki eredetű gondod van, a nők imádnak lelkizni és azonnal segíteni szeretnének neked megoldani a problémát.


2. Ha elromlik a kocsim az út szélén, (volt már ilyen) többen megálltak segíteni, persze férfiak. Miért? Mert ők meg ahhoz értenek, és azonnal meg akarják oldani a problémát.


Egyik esetben sem gondolkodik senki sem bármiféle ismerkedésre.


Érted a logikát?

2020. ápr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem is célom itt az ismerkedés, de ha elidőzik velem fel napokat, akkor legyen benne annyi hogy lezárja, mert nem én kezdeményeztem hanem ő. Így illik, nem? Számtalanszor írtam már hivatalos ügyben emailt, az ügyintézők minden esetben elköszöntek, volt aki úgy hogy további szép napot, vagy minden jót stb. Pedig csak ügyintézés volt...
2020. ápr. 25. 09:38
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy lezárták? Lehet, hogy arra várnak, hogy te írjál, ha már ők kezdeményeztek. Sokan hisznek még a hagyományos szerepekben. Vagy te érdeklődtél, de nem jött többé válasz?
2020. ápr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!