Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek nőként egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek nőként egy házas nő felé?

Figyelt kérdés
Munkámból kifolyólag ismertem meg, nagyon kedves volt velem mindig. Párszor beszéltünk privátban is. Nem tudom mit szeretnék, barátság vagy vonzalom. Sokat gondolok rá, 30 felettiek vagyunk mindketten.
2020. ápr. 19. 20:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És mi a plan? Szeretőnek? Váljon el? Stb
2020. ápr. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is azt kérdezem, amit az első. Szerintem inkább a barátság felé menj, abból nem lehet baj. Ha munka kapcsán ismerted meg, akkor már van is közös téma.
2020. ápr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Fogalmam sincs, hetero nő vagyok. Egyszerűen nem megy ki a fejemből. Pici gyereke van, nem akarom, hogy elváljon semmi ilyesmi. A munkám nem közös téma, nem munkatárs hanem ügyfél volt. Ápolt, csinos udvarias, valami megfogott benne. De csak úgy nem tudom milyek okkal írhatnék rá.
2020. ápr. 19. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hetero????????????????..
2020. ápr. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el. Gondolkozz inkább a szexuális beállítottságodon.
2020. ápr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Beteg pits...
2020. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Egy házas nő felé a legjobb, ha ingatlanügynökként közelítesz. Megmondod, hogy szép a háza, hogy jó befektetés volt, de tudnál rá egy vevőt...


Esetleg takarítónőként. Az mindig beválik, főleg, ha nagy a ház, és nehezen bírja egyedül karbantartani.

2020. ápr. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ma nagyon pörögnek a heterok. Szerintem barátkozz, aztán ha a melledre teszi a kezét, vedd jelzésnek.
2020. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
"Hogyan közeledjek nőként egy házas nő felé?" Arra válaszolj, hogy MIÉRT közeledjek nőként egy házas nő felé?
2020. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sehogy! Az a nő, amelyik házas és gyereke van, az egyértelműen nem a nőket szereti, hanem a férfiakat! És ha eddig is megvolt úgy nők nélkül, akkor pláne meg lesz a továbbiakban is nők nélkül, és nem fogja pont most férj és pici gyerek mellett elkezdeni a nőket hajkurászni.


Mikor terhes voltam, nálam is be próbálkozott egy szerintem lezbikus nő, menekültem is szép rendesen előle. Igyekeztem a lehető leg minimálisabbra csökkenteni a kommunikációt vele. Akkor is tök egyértelmű volt, hogy a férfiakat szeretem és nem a nőket. Pláne nem terhesen fogom elkezdeni a leszbikus életet...

2020. ápr. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!