Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a párom anyjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a párom anyjával és élettárásával?

Figyelt kérdés
Akármikor megyünk hozzájuk hétvégén állandóan itatják. Tudja párom, hogy mennyire zavar ha iszik, de ö azt mondja így tud feloldódni. Mesélte régen, hogy majdnem alkoholista lett és azóta nagyon féltem, szerintem ezt az anyja nem tudja. Már semmi kedvem többet menni hozzájuk, most is meglettünk hívva szülinapra,de tervezem, hogy nem megyek, nem akarom nézni ahogy itatják. Így is múltkor a páromon, kijött valami allergiás reakció pont amikor rövid italt ittak, piros lett az egész mellkasa az arca a karja, a kézfején is.. nagy valószínűséggel az italtól lett valami.. erre az anyja mit csinál?? Hozza még neki az italt.... normális az ilyen?? Erre már az élettársa is mondta, hogy hagyja abba az itatását, de nem érdekelte.. meg nem tud nemet mondani az alkoholra a párom. Annyira dühítő ez az egész.

2020. ápr. 20. 08:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Nézd meg az anyját vedd el a lányát..
2020. ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy ez nem lesz jobb. Nincs mire várnod, sosem fog megváltozni. Ne akarj senkit megmenteni önmagától. Nem anyóspajtást kell hibáztatni, párod a gyenge. Akármennyire szereted, állj fel.
2020. ápr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy a párod bármikor visszautasíthatná, "köszi anyu de nem kérek többet", ha igazán akarná. Itt nem az anya a gond, nyisd ki a szemed!
2020. ápr. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak gyereket ne vállaljatok, kérlek.
2020. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
én vagyok a lány
2020. ápr. 20. 10:20
 16/21 A kérdező kommentje:
Igaz, de az sem szép ahogy erölteti. Amikor én vissza utasitom vagy 10x megkérdezi, hogy kérek-e, volt amikor annak ellenére, hogy mem kértem, akkor is öntött..
2020. ápr. 20. 10:23
 17/21 acelsziv ***** válasza:
Ez jobb nem lesz. A párod már most alkoholista. Nem is kellene, hogy kérdés legyen, hoy otthagyod -e.
2020. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Alkoholista családban nőttél fel, és te ezt még mindig elviseled??? Én is alkoholista apa mellett nőttem fel, de amint egyre többet ivott az exem, szakítottam vele. Tudta jól, hogy engem ez zavar, már az elején ismerkedés közben beszéltem neki róla, hogy én nem tolerálom a lerészegedést és csak a mértékkel való italfogyasztást tudom elviselni, tehát nem árultam zsákba macskát. Ennek ellenére ő sem tudott nemet mondani a bulikban, sokat ivott sokszor. Én tudtam hogy nem absztinens, nem is ezt várom el egy férfitől, de hogy tudja a határait és tudjon nemet mondani néhány rövid/sör után, azt igen.


Ez nem lesz jobb, te is jobban járnál, ha kiadnád az útját ennek a férfinek.

2020. ápr. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Az én apám és a nevelőapám is alkoholista. Én is eldöntöttem, hogy nekem olyan párom lesz, aki nem vagy mértékkel iszik.

Lett egy olyan párom, aki a kapcsolatunk elején alig ivott, aztán a kapcsolatunk végére minden hétvégén leitta magát a sárga földig. Amikor majdnem megütött az volt az utolsó csepp a pohárban. Másnap reggel összeszedettem vele a cuccait és haza küldtem az anyjához. Persze ment a sírás, meg az esküdözés stb. stb. Még a szülei is felhívtak, hogy mi történt. De hiába volt jó kapcsolatunk 3 évig, muszáj volt szakítani, mert nem lett volna jó vége.

Azóta van egy csodálatos férjem és a legjobb döntést hoztam meg akkor.

Kérdező nem tudom hogy oldottátok meg az összeköltözést, de én ultimátumot adnék neki. Ha x héten/hónapon belül nem szokik le a napi szintű ivásról akkor vége. És ha letellik az idő, és nincs változás, akkor kegyetlennek kell lenni és szakítani kell.

2020. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen primitív família? Még sosem mondtad, amikor ott vagytok, hogy kedves Icu néni, vagy nem tudom, hogy hívod, legyen szíves, ne adjon több italt a Lajosnak, nem bírja, nem szeretném, ha alkoholista/nagyivó lenne. És attól függően, mit válaszol, menjél oda többet vagy nem.
2020. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!