Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék már gyereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már gyereket, szeretnék gyereket fölnevelni, de ezért a lehetőségért cserébe nem szeretnék egy nővel (mondjuk az anyjával) együtt élni, összeházasodni, egy nő gondjait és bajait is a nyakamba venni?

Figyelt kérdés
Meg lehet ezt a problémát oldani valahogy, vagy esélytelen? Mit gondoltok?

2018. máj. 18. 15:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

Szánalmas a felfogásod, de mindegy.


Fogadj örökbe. De félő, hogy az a gyerek majd milyen nevelést fog kapni tőled. Milyen téves elképzelést fogsz majd belé nevelni a nőkkel kapcsolatban.

2018. máj. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
75%
örökbe fogadhatsz. Bár kétlem, hogy a pszichológiai teszten átmennél.
2018. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Egyedülállóként lehet örökbe fogadni? Egzisztenciális feltételek meg vannak hozzá.
2018. máj. 18. 15:17
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Milyen gondjai-bajai vannak egy nőnek, amiknél egy gyerek kisebb "teher"?


Tényleg kíváncsi vagyok.

2018. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
Azt elmondanád, hogy miért vèlekedsz így a nőkről? Nagyon kíváncsi vagyok... :/
2018. máj. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Egyedül nem lehet orokbe fogadni, ha enyit nem tudsz szerinted mit tudnal adni annak a gyereknek.Legyel meleg es egy masik ferfival nevelhetsz gyereket, de meg igy sem latom ra sok eselyt nallad.
2018. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Az ilyen kérdések után hiszem azt, hogy megérett a világ a pusztulásra.
2018. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
Láttál te már gyereket? Mert nekik aztán van gondjuk, bajuk, még a nők többsége is kikészül tőlük, nemhogy egy ilyen gyenge idegzetű férfi.
2018. máj. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Semmilyen rossz véleményt nem fogalmaztam meg a nőkről. Semmi bajom a nőkkel, szeretem a nőket, de arra jöttem rá az évek során, hogy az ember élete mindig akkor válik túlzottan és fölöslegesen bonyolulttá, amikor valakivel összeköltözik. Nekem ez sokáig sosem működött. De ettől még szerethetnék gyereket, szerintem. Az ember a saját gyerekéhez úgyis teljesen másképp viszonyul, mint egy másik emberhez, mondjuk a párjához, abból nem feltétlenül lehet messzemenő következtetést leszűrni rólam, hogy egyedül akarok gyereket nevelni.
2018. máj. 18. 15:33
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
Uhh..te meg tenyleg nem sok idöt tolthettel el kisgyerekkel.. vhogy probalj meg 1-2 hetet egy fedel alatt eltolteni veluk, pl.ismerosokkel, meg fogod latni ez igen csak 2 emberes melo es eleg kemeny.
2018. máj. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!