Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok már sokat nyújtani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok már sokat nyújtani a kapcsolataimban, kiégem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szerintem párkacslat függő vagyok...Már volt egy pár komolyab kpcsolatom:általában 1-3 év, 3xegyüttéléssel, de mindig végetért, mindig én vetettem neki véget.

28 vagyok és egy pár hónapja randizom valaivel, aki tényleg tökéletes, intelligens,kedves,figyelmes, vicces,helyes, ambiciozus, sikeres, és remek az ágyabn is de úgy érzem, hogy már annyiraszor elhitettem magammal eddig, hogy megtaláltam az igazit, most szuper lesz, tökéletes összeházasodunk, világkörüli út, gyerekek, ház, unokák...tudjátok a szokásás... ugyan az kb mindenkvel, hogy mintha a személye ez illetőnek már nemis számítana, néha úgy érzem, mellette fekve, hogy ugyan így feküdtem az előző barátaim mellett is, és ha mi szakítunk, ugyan így fogok a következő mellett is feküdni, csak másik férfi, másik ágy...nem akarok vele kapcsolatban így érzni!

Mit gondoltok erről?

Köszi a válaszokat:)



2020. ápr. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Azt gondolom hogy erre a problémára itt senki nem fog neked gyógyírt mondani.

Ellenben ha komolyan meg akarod oldani a problémádat, akkor majd felkeresel egy szakembert, aki segít hogy megtaláld magadban a hibát.

2020. ápr. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél egy kicsit egyedül. Nem kell mindig csüngeni a férfiakok.
2020. ápr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom hogy érdemes lenne szakembert felkeresni. A kapcsolatfüggőség már önmagában probléma, de amit te érzel az sem okés. Szakember, jobbat nem tudok🤷‍♀️
2020. ápr. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tulsagosan elore gondolsz mindent. Az idealjaidat is, meg a rossz forgatokonyvet. Hogy miert nem tudod magad elengedni, es csak ugy elvezni a jelent, tenyleg szakember kell.
2020. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!