Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ne számítana anyagiasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ne számítana anyagiasságnak az, ha valaki kijelenti azt, hogy "elvárok egy adott fizetést, mert ezt én is nyújtani tudom"?

Figyelt kérdés

Tegnap kiírtam egy kérdést arról, hogy miben különbözik egy anyagi központú csaj a prostiktól. Itt most tovább mennék, mert azt kijelenti, hogy én is tudom nyújtani mondjuk a 200-300 ezres fizetést, autót, lakást akkor ő is rendelkezzen ezekkel. Tudtommal már manapság nem a férfi a családfentartó, már mindketten megdolgoznak a közös életért most akkor miért kéne ugyanezeket nyújtani, miért jó neki az, ha én is rendelkezem egy kocsival, mikor engem nem vonz annyira a vezetés és nincs is szükségem annyira rá.

Tudtommal akkor van gáz, hogyha valaki egy link élősködő alakkal jön össze, aki csak lehúzza a másikat, de aki mondjuk nem egy élősködő megdolgozik a pénzéért csak nem keres annyit, mint a másik abból nem hinném, hogy gondot kéne csinálni. Jobb lenne ilyenkor félretenni a büszkeséget, mert hiába talál valaki magának egy olyan alakot, aki minden elvárásnak megfelel ilyenkor kevés az esély arra, hogy szerelmesek lesznek egymásba, mert a listán volt a hangsúly és így egy kiüresedett kapcsolatban fognak élni.


2018. aug. 7. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Akkor mar csak azt aruld el, miert akarsz joval jobbmodu novel odszejonni?
2018. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
98%

Anyám!!!! Nektek nem jó már sem az, aki kevesebbet keres, sem az, aki többet keres. Aranyásó az is, aki kevesebbet keres, meg az is, aki többet keres.

Egyébként ha ennyire zavar, akkor miért akarsz jobbmódú nőt magadnak?

2018. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem ez a célom, én eleve nem anyagi oldalról közelítem meg az ismerkedést, hanem hogy mennyire tartom vonzónak, mennyire érzem magam jól vele, legyen tartalmas beszélgetésünk, nekem ezek fontosak. Társadalomban elért státusz az csak annyira fontos, hogy ne húzzon le, ne élősködjön rajtam.
2018. aug. 7. 20:48
 4/16 anonim ***** válasza:
5%

Az összes ilyen elvárom, mert énis nyújtani tudom, egy balfax. Ezt azért mondom, mert, ha van egy répám és azt elcserélem répára, azzal rohadtul nem vagyok előrébb.

32/f

2018. aug. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha rajtam múlna leszámolnék az egyenlőtlenséggel, széles középosztályt alakítanék ki, hogy senki ne legyen anyagias és senki ne verje a mellét, hogy ő mit tett le az asztalra.
2018. aug. 7. 20:50
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Az anyagias nők és a prostituáltak között a tisztesség a különbség, mert az utóbbi elmondja kerek perec mi van, míg az előbbi sunnyog a hátad mögött.
2018. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
"Társadalomban elért státusz az csak annyira fontos, hogy ne húzzon le, ne élősködjön rajtam." Tehát ő ne húzzon le, ne élősködjön rajtad. De őt azért lehúznád, mert ha lenne ilyen szinted, nem itt sírnál.
2018. aug. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%
Anyagiasság az, ha elvárom, hogy valaki ne a párján élősködjön anyagilag, és legalább a saját kiadásait (étkezés, alap rezsi költségek, közlekedés) képes legyen fedezni a jövedelméből?
2018. aug. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 peca1000 ***** válasza:
92%

Anyagiasság, de elfogadható, ha valaki így keres párt.


Keress mást, aki nem ilyen.


Mert vannak olyanok, akik lóf....aszt sem keresnek, semmit nem tettek le az asztalra, és "majd közösen megteremtjük" dumával a másik jobban kereső fél pénzén akar dolgokat megvalósítani.


Többet keres, nagyobb arányban szálljon be a költségekbe.


Meg a nagy dáleszt!

2018. aug. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14%
Anyagiassag vagy nevezd, aminek akarod tudat alatt kodolva van a nőkben, es ez igy is lesz, mig vilag a vilag, nem tudsz ezzel mit kezdeni, kar is haborognod.
2018. aug. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!