Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Noknek jol tud esni, ha eszre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

P83 kérdése:

Noknek jol tud esni, ha eszre veszik, hogy egy naluk fiatalabb fiunak tetszenek?

Figyelt kérdés

Akar ugy is, hogy kapcsolatban vannak.


A, igen

B, nem

C, jol esik, de nem gondolnak semmi tobbre

D, Jol esik es fantazialnak is rola, de nem mondjak el senkinek



#fiatalabb fiuk
2020. ápr. 20. 16:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem, és még zavar is.
2020. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
A C) opció, de ez kortól teljesen független. Mindig hízelgőnek tartom, ha valakinek tetszem, tökmindegy hány éves vagy hogy néz ki, de minthogy engem is rendszeresen 10 évvel fiatalabbnak néznek, nem igazán jelent pluszpontot az, hogy a srác jelentősen fiatalabb.
2020. ápr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem esik sehogy, mert ha egy 20 éves csövesnek tetszem, aki Marika néninek is betenné, az nem dicséret. A kor nem érdem vagy megtiszteltetés.
2020. ápr. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Igen, jolesik de azert vannak hatarok. Amikor egy random 20 eves elhivott randizni mikozben mondtam neki, h van ferjem ...az kinos volt, csak ugy amikor egy 18 eves hivott el. Valojaban szamomra ez barkitol aki 30 on aluli kellemetlen mert a potfiam 20 eves es az eletben nem allnek le egy huszoneves kolyokkel.


Mindenkitol 30+ jolesik, foleg a 32-33 eves pasiktol:-)


38/N

2020. ápr. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekik minden jól esik, ami azt jelenti:

"Nagyon szép vagy", s itt el is akad a dolog, mert "én én én én"....

2020. ápr. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

36%-os válaszadó...ez a válasz még annyit se érdemel.


Nem így gondolkodunk, legalábbis a normál gondolkodású nő nagyon nem.


Általánosságban jól esik -kortól függetlenül- egy nőnek ha dicsérik. De nagyon nem mindegy,hogy ezt hogyan teszik.


A Te stílusod kb. a "kő kóla?" Ettől nem ájul be egy nő sem.

2020. ápr. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A
2020. máj. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!