Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek nem nyújt szánalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem nyújt szánalmas látványt, amikor egy nő pénzeli a pasiját?

Figyelt kérdés
"Férfiak" ! Hogy tudtok eddig süllyedni?

2020. ápr. 21. 15:19
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
85%

Miért?

Fordítva oké?

Én soha nem pénzeltem a csajom. Se csajom engem. De szerintem ha az oké, hogy a pasi pénzeli a csajt akkor az is, ha a csaj pénzleli a pasit.

Ha az nem oké, hogy a pasi pénzeli a csajt, akkor az sem hogy a csaj pénzlei a pasit.

Nem kell ide a kettős mérce.

2020. ápr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Igen, fordítva oké!
2020. ápr. 21. 16:04
 13/20 anonim ***** válasza:
88%
Mióta femináci dolog, hogy nem akarunk komplexusos, 100 évvel ezelőtti gondolkodásban leragadt kis nudlikat magunk mellé, akik csak attól érzik magukat valakinek, ha ledominálják a párjukat? Szánalmas nyomorult az összes ilyen gondolkodású, nagyra nőtt fiúcska.
2020. ápr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, én még mindig kíváncsi vagyok, hogy mi számít annak.

Most pl járvány van, mindig én fizetek a boltokban mert nekem van paypass-os bankkártyám. Tehát "pénzelem" a vőlegényem. Mi lenne ebben szánalmas?

2020. ápr. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Ne legyetek álszentek! A legtöbb nőnek igenis imponál, ha anyagilag biztonságban érzi magát a férfi mellett.
2020. ápr. 21. 16:06
 16/20 anonim ***** válasza:
89%

#15

A legtöbb nőnek barna szeme van. Akkor én álszent vagyok, amiért az enyém zöld? :D

Vagy mi a logika abban, amit írsz? :D

2020. ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Mi már össze-vissza pénzeltük egymást felváltva, nem érdekelnek az ilyen hiúsági kérdések. Ismerem annyira, hogy tudjam, hogy nem lehúzásból és életművészkedésből csinálta egyikünk sem.


Először én voltam ellátva (némi szülői segítséggel), mert diák voltam

Utána örököltem és kvázi az enyémbe költöztünk, de a fizetésem lószar volt.

Aztán volt egy nagyjából kiegyenlített helyzet, de a fizetésem harmada elment tandíjra

Aztán túlléptem a junior szinten és én vertem rá a fizetésemmel az övére.

Aztán az övé is kicsit magasabb lett, szóval most megint egyenlőek vagyunk anyagilag. De ha lesz gyerek, akkor ő fog fizetni, ha meg akarja csinálni a mesterképzést, akkor meg inkább én.


Kettőnk közül én vagyok az, aki nagyon gasztrobolond meg minden hülyeségre be akarok fizetni, ami élmény, szóval ő kaja szempontból pénzel, én meg program szempontból fizetek két főre.


Amen:D

2020. ápr. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
# 15 Akinek imponál, az majd aszerint választ párt. Amelyikünk meg megáll a saját lábán, mert semmi szüksége arra, hogy bárki pénzelje, az pont tojni fog erre magasról. Én szakmával 7 számjegyű fizetést viszek haza, és az imponál, ha egy férfi ettől nem fossa bokán magát és nem akar velem versengeni, mert nem érzi úgy, hogy esetleg kevesebb attól, mert kevesebbet keres.
2020. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
61%

#16 vagyok

Fun fact: kaptam egy privátot amiben még a szemszínemet is megkérdőjelezi a küldő, és megkérdezi hogy ide járok-e hazudni. :D

Nem tudom, kérdező, hogy te voltál-e ez a zseni, de nem tudom eldönteni, hogy sírjak vagy röhögjek. :)

2020. ápr. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Amikor a nő dolgozik és a férfi nem, mert lusta és csak a kifogásokat keresi, még alkalmi melót sem vállal.

Ennek ellenére van kaja az asztalon és van fűtés mert a nő szereti a férjét és megoldja, egy bizonyos szinten elfogadom, de hogy még a férfi extra kivánságait is a minimálbéréből finanszirozza, mert kell a napi doboz cigi meg a pia, az a szánalmas.

2021. febr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!