Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Min változtatnál a párodon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtatnál a párodon, ha megtehetnéd?

Figyelt kérdés

Mi lenne az a belső vagy külső tulajdonság?


NEMET (F/N) ÍRJATOK LÉGYSZI.


Tudom, sokaknak tökéletes a partnere, úgy ahogy van, nem is nekik szól a kérdés.



2020. ápr. 21. 16:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%

Belsőre: lehetne figyelmesebb, és jobban elválaszthatná a munkát a magánélettől


Külsőre: a kopaszodása visszafordítása, esetleg plusz pár kg sem ártana


A külső negatív tulajdonságok egyébként nem zavarnak, ezektől függetlenül szeretem őt, de ha próbálom objektíven nézni, akkor ezek azok, amiken változtatnék, ha tudnék. A belső negatívumok jobban zavarnak

2020. ápr. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
68%

Külsőre nem zavarna, ha kicsit vállasabb lenne és nem akarná leadni, amit felszedett.

Megnézném hátrafogott, hosszú hajjal egyszer. Ez nem kifejezett igény, mert röviddel is jól néz ki, de kíváncsi vagyok. Szerintem jól állna neki.


Belsőre lehetne néha bátrabb. Olyan szempontból, hogy nem fél elengedni a fantáziáját, mikor ajándékot vesz vagy programot tervez vagy szexel velem, mert tudja, hogy nem harapom le a fejét és nagyon mellé nem tud lőni semmivel (annyira már ismerjük egymást).

Jó lenne, ha nem halogatna ennyit, mert mindketten tudjuk, hogy csak rosszabb lesz az adott feladat. 3 naponta mosogat, mikor ő a soros, ezzel nem vagyok feltétlenül kibékülve.

Jó lenne, ha nem rajtam múlna, hogy aznap edzünk-e, hanem ő is néha motiválna engem. Egyelőre azonban én rúgdosom a seggét, hogy tartsa az edzéstervét és edzzen velem. Szerencsére ez legalább működik.


Mással nincs bajom azt hiszem. Igazából ez sem baj, de azért lehet hova fejlődni.

2020. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
16%

Külsőre: +15 centit hozzáadnék mert csak 163 cm, mint én kb. Ezzel arányosan plusz izomzat stb., bár arra nincs panaszom, nagyon sportos és formás a korához képest. Kicsit kopaszodik és egyebek ami a korral jár, de 7-8 évet simán letagadhatna. Plusz anno egy fogszabályozás jól jött volna, de az nekem is hónapok után tűnt fel...😁

Belső: mániákus nőcsábász, jópofizós, társaságfüggő. Csalt már meg, nem bír leállni a nőkről, de mindent megígér és tudom, hogy én vagyok az első de nem bír a f*rkával. Utál egyedül lenni, kényszeres programcsináló. Kb. 1.5 hónap járás után már össze akart költözni.

2020. ápr. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

Külsőre: leadhatná azt a pár kilót amit az utóbbi időben felszedett. Dolgozik rajta - nem miattam, maga miatt - szóval ez valószínűleg meglesz.

Belsőre: talán hogy ne kelljen neki százszor elmondani valamit, mire megcsinálja, vagy legalább lépéseket tesz a megvalósítás felé. A ráérős felfogásával néha ki tud borítani.

De ezen kívül úgy jó ahogy van. :)

2020. ápr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

Külső: sűrűbb, sötétebb szemöldök

"Belső": ne halogassa a dolgokat, ügyesebb legyen a ház körüli/barkácsolási dolgokban.


N.

2020. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Belsore: csinalja keres nelkul azt amit mondok, mindegy mirol van szo, de masokkal szemben maradjon ugyanolyan mint most :DD Mast nem es kulsore sem.
2020. ápr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Elvenném a jogsiját seprűre és megnézném, h mennyire nagy az arca úgy, h nem tud röpködni. 😁 #boszik
2020. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Külsőre egy kicsit kisebb lehetne a pocakja, mert néha zavaró együttlét közben, de szeretem fogdozni is neki, úgyhogy nem baj, ha marad. :) Belsőleg egy icipicit felelősségteljesebb gondolkodást, viszont ez az éljünk a mának felfogása fogott meg, úgyhogy ez sem probléma alapvetően. N29
2020. ápr. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Belső: ne legyen anyagias, legyen jobb lelkű és segítőkészebb, ne legyen egocentrikus és egoista, ne legyen annyira szűkmarkú, ne legyen földhöz kötött


Külső: lehetne világosabb hajú és sportosabb illetve néhány centivel magasabb


28/N

2020. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Sunshinedoll ***** válasza:
48%

Külsőre igazából semmi zavaró nincs rajta.

Belső: találja ki a gondolataimat.


vicc nélkül, amúgy, tényleg tök jó lenne, néha fárasztó magyarázkodni.


28n

2020. ápr. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!