Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbánhatom, ha egyelőre nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbánhatom, ha egyelőre nem akarok megállapodni?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok és nem érzem azt, hogy házasságra vagy gyerekre vágynék. Szeretnék külföldre menni,nyelvet tanulni, karriert építeni és ebben most hátráltatna egy állandó társ. Tudom, hogy abban a korban vagyok, hogy lassan ideje lenne egy családon gondolkozom, de nem vágyom erre. Később megbánhatom, hogy nem kezdtem el idejében keresni egy állandó társat/férjet?
2020. ápr. 21. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem biztos, hogy meg fogod bánni, ezt neked kell tudnod. Én inkább azon csodálkozom, hogy a külföld, nyelvtanulás, karrierépítés neked 26 évesen még csak most jön...szintén 26 éves nő vagyok, ezeken már mind túl, és most végre megtaláltam a tökéletes partnert is a családalapításhoz, így hamarosan jöhet a babaprojekt.
2020. ápr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha nagyon szőrszálhasogatóan nézzük, nekem is megvolt :) Két nyelven beszélek, voltam egyetemistaként külföldön és sokat utaztam szabadidőmben is, dolgozom is. Úgy gondolom, hogy még szeretnék fejlődni és világot látni.
2020. ápr. 21. 21:47
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Én is arra gondoltam először, mint az első hozzászóló. 22 éves vagyok, és nekem is már nagyjából megvannak ezek. Hogy te meg fogod-e bánni, azt nem tudhatom, én a helyedben nagyon megbánnám, azt tudom, de nekem fontos a család.
2020. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
olyan jó hogy ezen az oldalon mindenki több nyelvet, beszélő, világot bejáró ember.. Csak tudnám, hogyha ilyen fantasztikus életetek van, akkor miért is jártok egy noname oldalra "hencegni" vele.
2020. ápr. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez esetben, ha ez a vágyad, nem hinném, hogy megbánnád, inkább megelégedéssel tölt majd el.

#1 voltam

2020. ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerencse kérdése minden.

Lehet, hogy később sem akarsz majd. Lehet, hogy igen, és akkor persze tény, hogy jóval kevesebb potenciális jelölt lesz, mert egy csomó már foglalt. DE! Van, akinek a jóval több között sincs ott az az egy... Van, aki meg egyszerűen jókor van jó helyen, és simán az útjába sodorja az élet, még ha elvileg nincs is "honnan".

Szóval menj, kövesd az álmaidat. Ne add fel őket egy ennyire kiszámíthatatlan, véletlenszerű dologért.

2020. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki élete alakul úgy, hogy 20 évesen kijut külföldre. 26 evesen ha pl. 3 evre kimegy, hazajön, 30 eves kor környékén ferjhez mehet ami ma itt teljesen megfelelő kor a csaladalapításhoz.

Nekem is volt komoly kapcsolatom 25 evesen, terveztünk mégse jött össze. Soha nem terveztem külföldre menni, úgy sem hogy több idegen nyelven beszélek, a sors mégis úgy hozta hogy 30 évesen ismertem meg a külföldi férjem aki miatt külföldre költöztem. Azt sem bántam meg hogy 25 évesen nem lett gyerekem, sőt;)

26 évesen miert ne vágna neki? Véleményem szerint ekkor már felelősségteljesebben tudja szervezni is az életet mint ha 20 évesen indul neki valaki.

2020. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd jön magától.Én 26 évesen költöztem külföldre a páromhoz.Most vagyok 30 és szívem szerint Ausztràliába szeretnék költözni,egyedül. Tehát még az együttélés sem jelent automatikusan esküvőt meg családot...
2020. ápr. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Furcsának találom egy egyetemet végzett nőtől,hogy mások mondják meg neked,hogy te 5-6év múlva mit bánsz meg,vagy mit gondolsz a mostai magadról.Mikor senki se tudja sajátmagáról 100% biztosan,hogy mit gondol majd dolgokról pár év múlva.Akkor főleg mások véleményének a változásairól még annyit se.

A te döntésed,vállald.

Ha nekem nem jó volt 26 évesen egyedül,neked meg jó,ez azt jelenti,hogy nem vagyunk egyformák.

Varázsgömböm meg nincsen.

2020. szept. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!