Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális, hogy 2 hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy 2 hosszú kapcsolat után nem akarok komolyat, csak szexet egyelőre?

Figyelt kérdés

Volt egy majdnem 3éves, és egy 1,5 éves kapcsolatom.


Mindkettőből sérülten jöttem ki,4 hónapja vagyok egyedül.


Túl tettem magam mindkettejükön.


Normális, hogy nem akarok, csak szexet?


23 L


2016. máj. 26. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
normális:)
2016. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Normalis. Fiatal vagy, elj egy kicsit! ;) 31F
2016. máj. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
A pasik álma vagy!:)21/L
2016. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Normális. Már csak a 30 beérkezett privi közül kell válogatnod :D F
2016. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normalis. A felesleges tarsadalmi konvenciok miatt felesleges brlekezdeni megint egy kapcsolatba.

Szexelj es relax. :)

2016. máj. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem először inkább heved ki ezeket, senki sem kényszerít rá, hogy dugj fűvel-fával ezen idő alatt.
2016. máj. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok esetben nem akarnak a holgyek mást mikor ilyen dolog tőrténik élj a mának
2016. máj. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem azért tettem fel,hogy 100 levelet kajak! :D csak sose éreztem még ezt, mindig a komoly kapcsolatok híve voltam..

Nem vagyok kicsapongó, és nem fűvel fával akarok szexelni, nem érdekel a bio szex... :D

2016. máj. 26. 17:07
 9/11 A kérdező kommentje:
Kapjak *
2016. máj. 26. 17:07
 10/11 anonim ***** válasza:

szerintem a legtöbben kapcsolatba megyünk bele, és reméljük, hogy az lesz az igazi. aztán, ha másként alakul, akkor pech.

nem tudom, hogy mennyi idje szakítottál, de lehet, hogy már egész egyszerűen hiányod van, a rendszeres szex elmaradása miatt, és azért akarnál, legalább alkalmit. meg azért, hogy most te mondhasd el, hogy kicsit kihasználod a fiúkat, és nem te teszel a kedvükre, hanem a tiedre tegyen, aki szerencsés, és kiválasztod! :-)

2016. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!