Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem beteg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem beteg a párom, hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Szerintem a párom egy ritka genetikai betegségben szenved, és nem tudom hogyan mondhatnám el neki anélkül, hogy ráijesztenék. Fontos lenne elmondanom neki, mert az életébe is kerülhet, ha nem vizsgálják ki.

2020. ápr. 22. 14:20
1 2
 1/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
Miből gondolod? Mire gyanakszol? Mióta vagytok együtt?
2020. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Marfan-szindrómára, a látható és tapasztalt jelekből a szisztémás pontszáma 7 felettire jött ki, meg apróbb jelek is erre utalnak. 3 hónapja vagyunk csak együtt még, ezért is szeretnék minél tapintatosabb lenni vele. Egy kardiológiai kivizsgálást mindenképp megérne.
2020. ápr. 22. 14:23
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet MPS vagy MASS is, de a legrosszabb forgatókönyvet is számításba kell venni.
2020. ápr. 22. 14:24
 4/15 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%
Ihj, hát erről azért kell beszélni. Honnan tudod hogy ő nem tud róla, csak még neked nem mondta?
2020. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Szerintem elmondta volna, mert mást is elmondott, amiből ugye gondoltam h valami nem stimmel. Mondta h nem jól záródnak a billentyűi, meg amikor háton fekszik elkezd szúrni a szíve, egyszer régebben fejbetalálták egy focilabdával es elmozdult a szemlencséje, sokszor törtek csontjai, migrénje is van, bevérzések a körmei alatt stb. Annyit tudok h a kardiológiára vissza kellett volna mennie 2 éve, de nem ment, tehát diagnózis nélkül maradt. Ezekből a jelekből ítélve félek, hogy már magasvérnyomása is van és aorta regurgitációja, de nem tudom hogy kéne ezt elmondani neki.
2020. ápr. 22. 14:30
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Orvos vagy, vagy csak önjelölt diagnoszta az interneten művelődve? A covid-19 pandémia idején amúgyis rengeteg hozzáértő "orvos" jött létre hirtelen a semmiből.
2020. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elsőéves medikus vagyok.
2020. ápr. 22. 16:12
 8/15 A kérdező kommentje:
A kérdésemre továbbra sem érkezett válasz, ahhoz kérek tanácsot hogyan közöljem ezt vele.
2020. ápr. 22. 16:13
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

Ugyanaz a válasz, mint minden "hogyan közöljem ezt vele" típusú kérdésre. Van szád, odamész és elmondod neki. Nem értem mi a probléma.

Vannak dolgok, amiket tényleg nem illik elmondani a másik embernek, de ez nem tartozik közéjük.

2020. ápr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Tegyük fel, hogy neked lenne egy betegséged, de nem tudsz róla és ha kiderülne abba kéne hagynod az edzést és a szakmádat is fel kéne adnod. Azt várnád h csak úgy közöljék veled, vagy hogyan lehet ezt jól tálalni?
2020. ápr. 22. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!