Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem beteg a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem beteg a párom, hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Szerintem a párom egy ritka genetikai betegségben szenved, és nem tudom hogyan mondhatnám el neki anélkül, hogy ráijesztenék. Fontos lenne elmondanom neki, mert az életébe is kerülhet, ha nem vizsgálják ki.

2020. ápr. 22. 14:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
59%
De nem ezt kell közölnöd vele, hanem azt, hogy vizsgálat kellene. Lehet tök más baja van. Ne diagnosztizálni akard, arra ott vannak az orvosok.
2020. ápr. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
Ez nem olyan dolog amit ne lehetne vele leülni és szépen megbeszélni.
2020. ápr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Akkor az úgy a jó, ha csak annyit mondok neki, hogy a kardiológiára menjünk el rutinvizsgálatra?
2020. ápr. 22. 17:24
 14/15 anonim ***** válasza:
49%
Egész pontosan én ezt tenném.
2020. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2020. ápr. 22. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!