Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mással is így van vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mással is így van vagy velem valami nem stimmel?

Figyelt kérdés

A páromat a járvány idején csak 1-2 alkalommal láttam de amúgy heteken keresztül nem. Hiába beszélünk messengeren vagy skype segítségével vagy telefonálunk, úgy érzem, hogy már valahogy nem a régi és mintha nem úgy éreznék iránta. Még a beszélgetés is más chaten mint személyesen. Így, hogy nem látom, így éppen tudunk tervezni de nem tudunk új élményeket gyűjteni, például elmenni nyaralni vagy egy romantikus erdei sétára. Meg, amit még észrevettem, hogy mintha már nem vonzódnék hozzám, bár szeretem. Régen sokkal jobban éreztem, hogy vonzónak találom, akkor is amikor nem találkoztunk csak beszélgettünk vagy terveztük a találkozót. Most már csak akkor érzek bármi vonzalmat ha összefutok vele személyesen. Egyébként szexuális értelemben sose gondolok rá. Ehhez lehet az is hozzájárul, hogy tele voltam mostanában mindenféle problémákkal és gondolom az nem kedvez a vonzalomnak.


Velem nem stimmel valami? Vagy ez egy normális reakció hogy ha sokáig nem látom a másikat, hiába szeretem?


Azt érzem, hogy hiányzik, csak a fent leírt dolgok nincsenek.


2020. ápr. 24. 07:51
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ha valaki valakit szeret nem múlik el a vonzalom akkor sem ha nem találkoznak! Sőt! Valószínűleg nem volt olyan erős érzelem ez mint hitted, a körülmények most ráébresztettek!
2020. ápr. 24. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Egyébként szeretni szeretem meg hiányzik! Az, hogy lássam meg vele legyek.

Csak maga a szex nem hiányzik meg testiség.

2020. ápr. 24. 09:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy inkább azt szeretted, hogy van veled van valaki? Nekem ez inkább hajaz arra, nem magát a személyt szereted, ha ettől elmúlik.
2020. ápr. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a szex nem hiányzik, akkor ez csak szimpla barátság, nem szerelem!
2020. ápr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen normális, hogy ellaposodnak a témák. Nincs közös új élmény, folyamatos bezártság érzet, magány, stb. rányomja az emberekre a bélyegét.

Ne gondolj bele túl sokat, amikor ismét találkoztok, rendeződni fog.

2020. ápr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
23%
Hasonló a helyzet nálam is. De ahogy korábban írták, csak a bezártság miatt van ez. Ha elmúlik ez az állapot, akkor rendeződni fog. Ha mégsem, akkor nem volt az igazi a kapcsolat.
2020. ápr. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!