Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretheti az az ember a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretheti az az ember a másikat igazán, aki szakítás után 2 hónappal már mással van együtt?

Figyelt kérdés
Ezalatt azt értem, hogy ha szerintem az ember igazán szeret valakit, nem tud kapcsolatot létesíteni mással ilyen rövid időn belül. A kérdés független attól, hogy miért mentek szét.
2020. márc. 4. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem.

Most jobb neked?

2020. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap szerintem sok idő.
2020. márc. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem független. Ha azért szakítottak mert habár dúl a láv de az egyikük ki kell menjen külföldre a másik marad és nem bírják a távkapcsolatot akkor a két hónap kevés. Ha azért mentek szét mert egyiküknek (vagy mindkettejük) érzelmei elmúltak akkor teljesen jogos két hónap után új párt keresni hisz már lezárta korábban az érzelmeit.

Amúgy ha egy pár szakít már nem kérheti senki számon a másik irányába való érzelmeit. Pont erről szól a szakítás. Jellemzően nem azért történik mert olyan szerelmesek egymásba a felek. Így valahol értelmetlen az alap kérdés is. Szerethette korábban igen de már nem is lenne értelme szeretnie hisz nincsenek együtt.

2020. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem, ez már unalmas.


Ne szenvedj ennyit inkább ismerkedj te is.


Nincs leírva, hogy az ember roskadjon magába és legalább fél évig ne ismerkedjen mert ha igen akkor sosem szerette az előzőt...

2020. márc. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A szakitás másnapján sincs már közöd a másikhoz!!!
2020. márc. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdés független attól, hogy miért mentek szét."


Nagyon nem mindegy, hogy miért mentek szét, és az a kapcsolat már előtte sem működött, ha szétmentek.

2020. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálam már a szakítás kimondása előtt elindul a gyászolás folyamata (ez minimum 6 hónap-1,5 év), amikor próbálom menteni a kapcsolatot, de látom azt, hogy hiába ülök le vele négyszemközt beszélgetni, semmit se ér. Megígért valamit és pár óra múlva megszegte, kicsi szilánkokra törve a megbízhatóságába vetett hitemet. Többször, rendszeresen, hetente minimum egyszer több hónapon át.

Akkor már távolodom testben és lélekben, már máshogy viselkedem, elkezd a hangja is irritálni egy idő után. Nézem és gondolkodok rajta, hogy mit szeretek benne... Amikor elérkezik a "semmit" rész, akkor leülök vele megint beszélni, csak a szöveg változik: már nem szeretem és szakítani akarok. Ha megkérdezi, akkor elmondom az okokat, de általában ordítós hisztéria van falütögetéssel, hogy de ő szeret engem.

Kész megkönnyebbülés a szakítás, nem pedig szomorú. Így lehet 2 hónappal a hivatalos szakítás után összejönni mással...

2020. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, ettől még szerethette, amikor együtt voltak. Ne magadból indulj ki, nem mindenki működik egyformán és nem mindenkinek kellenek hónapok a túllépéshez. És nem, nem mindegy miért mentek szét és milyen volt a kapcsolat utolsó X hónapja.
2020. márc. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!