Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy alakuló párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy alakuló párkapcsolatban a férfi félénk, és nem mer nyitni, esetleg időre van szüksége egy nő miért lép le mással?

Figyelt kérdés

Nos először is leszeretném szögezni, hogy nem általánosítani szeretnék, és nem siránkozó férfiak válaszára vagyok kíváncsi, hogy (jobbképűbb, gazdagabb, nagyobb intimmel rendelkezik, és még kenyeret is egyenesen tud vágni, megfelelő vastagságúra...) Nők véleményére vagyok kíváncsi. Jó, értem én, hogy erősebb kutya Bas**k. De! ha van egy kiszemelt férfi, akire mondjuk időt szenteltek, és aztmondjátok, hogy "oké, szimpatikusnak találom ezt a srácot, ismerkedjünk" akkor miért van az, ha ez a számotokra szimpatikus srác mondjuk ha félénk, és megszeretne ismerni leléptek mással?


azt hozzá tenném, hogy nem velem történt eset. És biztos vagyok benne, az ellenkező nemben is előfordul, de most a kérdésem jelenleg nem erre irányul. Tehát hölgyek, mi erre a válasz?


2020. ápr. 19. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nöknek fèrfi kell. A leirt pedig nem az.
2020. ápr. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
én úgy gondolom, hogy ha valaki számomra szimpatikus, akkor adok neki kellő figyelmet és türelmet. esetleg segíteném ha nő lennék. (persze ez a saját "férfias" gondolkodásom.)
2020. ápr. 19. 18:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha velem ez megtörténne, az csakis azért lenne, mert mégsem annyira igaz, hogy "oké, szimpatikusnak találom ezt a srácot, ismerkedjünk". Ha van másik akit választok helyette, akkor az a jobb és kész. Nem azért mert az előző félénk.
2020. ápr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy a (mentálisan) egészséges nők jelentős részének egy határozott, magabiztos férfi kell, aki abszolút ura a helyzetnek és nem félénk, zavarbajövős, elpirulós, időkellnekem típus. Ez még nőknél sem aranyos tulajdonság, nem hogy férfiaknál. Lehet, hogy belekezd egy ilyen dologba a nő, de hamar rá fog jönni, hogy ez nem működik. Sajnálom, de ez így van. Én is messzire elkerülöm a félénk férfiakat, mert egyszerűen számomra ez kizárja a férfiasságot.
2020. ápr. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ahogy a #3 mondja

Nem kell mögé látni semmit.Ha a kiszemeltem volt,nyílván tisztában voltam legalább annyira a személyiségével,hogy visszahúzódó tipus-e vagy sem.Ha annyira sok idő kell neki,hogy közben belép a képbe egy harmadik fél és hódít,az szomorú és sajnálatos dolog,de nem hiszem,hogy hibáztatni kéne érte bárkit is

2020. ápr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
De sajnos ez néha úgy jöhet le, mintha a férfit egyáltalán nem érdekelné a nő. Tehát ha félénk, vagy nem mer lépni akármilyen okból kifolyólag, akkor a nő úgy fogja gondolni, ezt a férfit nem érdekli ismerkedés szempontjából, és akkor nyugodtan ismerkedik mással.
2020. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6. és milyen egyszerű világ lenne ha felmernénk vállalni értelmesen az érzéseinket.. és akkor talán nem lennének ilyen félreérthető szituációk a világban.
2020. ápr. 19. 18:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan az a véleményem mint a 4-es és 6-os hozzászólóknak. Egyrészt ha nem érzem hogy a másik érdeklődik irántam akkor én se küzdök hanem nyitott vagyok az ismerkedésre mással. Másrészt én a magabiztos férfiakat szeretem ők indítják el bennem a dolgokat. Ha valaki azt se tudja mit akar velem azzal nincs mit tenni. Lehet elkezdem az ismerkedést de ha úgy érzem ő nem mozdul semerre elvesztem az érdeklődésem. Én nem vágyom arra hogy valakit kézen fogva vezetgessek bíztassak kvázi udvaroljak vagy megerőszakoljam ha akarok tőle valamit. Egész egyszerűen úgy gondolom mindkét fél aktív részvétele kell egy kapcsolat kialakításához és fenntartásához.

Ahogy fentebb írták a nők részéről is kiakasztó mikor mindent a másik vállára akarnak sózni mert gyávák vállalni a döntéseik következményeit és a sérülés kockázatát.

2020. ápr. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nők számára nem előnyös a "nekem idő kell, megérlelem a dolgokat, zavarba hoz ... stb" tulajdonság. Ez olyan tutyimutyi, döntésképtelen dolog. Ha nem érzem, hogy határozottan engem akar, az én érdeklődésem és motivációm is alábbhagy. Aztán ha pont van egy másik határozottabb, nyitott vagyok.
2020. ápr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
És milyen egyszerű lenne, ha a felénk fiú erőt venne magán és nem lenne betoji, ha lépni kell...
2020. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!