Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tesztek, ha szexkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek, ha szexkapcsolatban a másikon észreveszitek, hogy kezd érzelmileg is kötődni hozzátok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Mért baj az?
2020. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha én is érzek valamit, akkor örülök. Ha nem, akkor még párat szexelek vele, aztán vége.
2020. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Eleinte tetszett, mert meglepett, hogy valaki még látja bennem az embert is. Sajnos azért voltam vele csak szexkapcsolatban, mert másba vagyok szerelmes, így én nem tudtam viszonozni az érzelmeit.

Emiatt velem is megtörtént az, amit eddig nem nagyon értettem: szakítottam, amiért az illető érzelmeket kezdett táplálni felém.

Értem most már az okát is, legalábbis az én esetemben:

onnan kezdve, hogy érzelmileg függeni kezdett tőlem, már nem volt meg az a felhőtlen hangulat. Kb. 5 percenként azt mondta, hogy szeret és bámult rám, hogy mit válaszolok. Egy idő után ez már nagyon zavart, mert különösen szex közben mit felelhettem volna, hogy én nem? Azt mondtam, hogy én is, mert végső soron szerettem emberként, de hazugság volt abban az értelemben, ahogy ő várta volna. Napi szinten rám akaszkodott, kérte, hogy legalább egy e-mailt küldjek minden nap, ha nem tettem, kaptam a kedvességbe burkolt szemrehányást. Nagyon sok jót kaptam tőle, ok törődést, és ez egyfelől gyógyír is volt a lelkemre, másfelől növelte a lelkifurdalásomat, amiért én nem tudom érzelmileg úgy viszonozni, nem igénylem a napi szintű kapcsolattartást. Ki akart sajátítani és erre nem voltam készen. Úgy akarta alakítani a kapcsolatunkat, hogy minél nagyobb nyilvánosságot kapjon az, hogy együtt vagyunk, de én nem voltam benne biztos, hogy el akarok köteleződni. Mindezt annak ellenére csinálta, hogy megmondtam, hogy mást szeretek és nem akarok mást, csak szexet. Amikor egy-egy ebédmeghívásnál lépten-nyomon ismerősökbe botlottunk, főleg az ő ismerőseibe, nekem kezdett kényelmetlen lenni az egész.

Végül beláttam, hogy az érzéseimről nem tehetek, nem vagyok szerelmes és nem is leszek, még annyi jó sincs az egészben, hogy legalább a szex része jó legyen, emiatt aztán kiléptem az egészből.

Nem volt szükségem az állandó lelkifurdalásra, amiért nem tudom azt érezni, amit ő akart és elég volt nekem a magam fájdalma amiatt a férfi miatt, nem hiányzott hozzá még az ő emiatti rossz hangulata is.

Amikor először szakítottam, nagyon hiányzott, hogy többé nem fog velem úgy törődni senki, mint ő, akkor még visszakönyörögte magát, de a második, végleges szakítás óta csak megkönnyebbülést érzek.

Hozzáteszem, szakítottam már azért is, mert a szexkapcsolatosom azt mondta, nem szeret és bár én se szerettem, ez annyira bántott, hogy leléptem. Ebből arra következtetek, hogy a szexkapcsolat nem nekem való.

N

2020. ápr. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%
Semmit. Ha majd emiatt át is lépi a határt, akkor vége.
2020. ápr. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ezt így nem lehet megmondani. Még az is lehet, hogy örülnék neki.
2020. ápr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak észrevehető, de nem terhel vele, le tudja magával rendezni, tudja tartani a megbeszélt határokat, akkor semmit.
2020. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!