Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mennyire szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mennyire szoktátok szexkapcsolatban tisztelni a nőket?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova írjam, melyik kategóriába.

Igazából nem rég volt egy elég fájdalmas szakításom. Hosszú kapcsolat volt, megérintett nagyon. De szexre nyilván vágyom, és azon filóztam, hogy kipróbálnék egy szexkapcsolatot. Több kérdés is felmerül bennem: pl, hogy mennyire érezném magam olcsónak, mert eddig mindig csak kapcsolatban szexeltem. Tudnám-e kizárni az érzelmeket. Egyébként ti mennyire ítélitek el az olyan nőt, aki ilyesmi kapcsolatban van? Tisztelni szoktátok a partnereteket?

A korotokat is írjátok, légyszi.


24l



2020. ápr. 1. 22:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

Ez olyan dolog, hogy akinek normális szexuális intelligenciája van az maximálisan képes tisztelni, akinek pedig nincs megfelelő az nem.


Miért lennél "olcsó"?


A szex a kölcsönös örömszerzésről szól, nem kell hozzá feltétlen kapcsolat. Ha megvan a vágy, a vonzódás és a tisztelet a másik iránt akkor tud működni. Nem leszel kevesebb attól, mert nem kapcsolatban szexelsz.


Azt neked kell tudni, hogy tudnád-e kizárni az érzelmeket, ha arra gondolsz, hogy ne szeress a másikba bele.


Én nem ítélem el, szíve joga eldönteni mindenkinek. Aki ezért bárkit elítél az csak azért teszi, mert vele nem szexelnek vagy hülye.


Tesztelni? Mire?


27F

2020. ápr. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Egy ilyen kapcsolatom volt. Maximálisan tiszteltem a lányt, néha közös programjaink is voltak.
2020. ápr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hű, nagyon hülyén fogalmaztam meg, bocsi. :D


Köszi a válaszotokat! :)

2020. ápr. 1. 22:20
 4/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem olcsonak fogsz tunni hanem olyannak aki nem kepes szex nelkul meglenni, az erzeseket meg nem biztos h kitudo majd zarni... En ugy gondolom h ha valoban ezt akrnad akkor nem itt tennel fel kerdest errol. En amugy nem itellek el de nem is ajanlom, egyreszt mert ahogy mondtam szerintem nehez kizarni erzelmeket mastreszt igy elvagod magad adtol h rendes part talalj ezalatt az ido alatt, a szemelyisegedet is valtoztathatja 22
2020. ápr. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
75%

1-es!


Nem tEsztelni, hanem, tIsztelni.

:D

2020. ápr. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
10%

Leginkább én is párkapcsolaton belül képzelem el, de én is kezdek ilyesmin gondolkodni. Többéves kapcsolaton vagyok túl, ami hiányérzettel jár..

24f

2020. ápr. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%
Most lepontoztok? Persze, könnyű egy férfit elítélni, amiért kívánja a szexet, de ha egy lánynál van ugyanez, akkor odanyalizzuk, hogy "jaj, nem ítéljük ám el, éld ki magad", mert titokban mi is reménykedünk egy kis zsákolásban :D de átlátszó
2020. ápr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem egészen a kérdésre válaszolnék, de mégis.


A hátulütője szerintem az érzelmek. Nekem soha nem volt ilyen kapcsolatban részem, viszont hazudok, hogy ha azt mondom, hogy soha nem kerestem volna, mert de.Ez amúgy mostanában történt velem, szóval frissek a tapasztalataim. Szóval lett volna rá lehetőségem is. Kezdetben először amikor találkoztunk nem akartam semmit, hanem egy kicsit jobban megismerni, amúgy is jóba voltam vele, már egy ideje, de még soha nem találkoztunk, szóval eljött az idő. Elmentünk vacsizni és társai, és már itt éreztem, hogy ő nem éppen egy ilyen kapcsolatot szeretne tőlem, annak ellenére, hogy megbeszéltük. Ez az én hibám is volt, hogy hagytam elsodródni az egész helyzetet.


Aztán eljött a második találkozás ideje. Ugyan úgy előtte elmentünk valahová, amiről sokat nem tudok elmondani, legalábbis semmi lényeges nem történt. Fel is mentünk hozzá és elkezdtünk beszélgetni, majd végül kilyukadtunk, hogy ő mit is akar valójában. Mondanom sem kell, hogy nem azt akarta, amit én. Nem egészen így fogalmazva, de összességében a lényeg az volt, hogy ő már amúgy sem érzelemmentesen állt hozzám. Ez a saját "csapdám" volt, amit megint csak saját magamnak köszönhetek.

De a lényeg továbbra is fent állt, hogy simán lefeküdhettem volna vele. De ezek után inkább eljöttem,amilyen gyorsan csak lehetett, semmi sem történt. Nagyon kínos volt az egész helyzet és az a beszélgetés.


Szóval nem tudom, hogy mennyi hasznos információ volt benne számodra, evvel csak az érzelmekre akartam rávilágítani, hogy ez szerintem az egyik fél részéről ott lesznek.


Az meg, hogy ki mit gondol erről, az már csak részlet kérdése, senkinek semmi köze hozzá, egyedül a te dolgod. A tisztelet miatt meg ne aggódj, miért ne tisztelnének?


24/F

2020. ápr. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

Nekem akkor nincs szexuális intelligenciám, mert én akit csak dugtam, azt egyáltalán nem tiszteltem.

Ha valakit tisztelek, akkor azt nem csak arra használom, hogy dugjam. Sajnálom

2020. ápr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
15%

Továbbmegyek, nem is hallottam még sosem olyan férfiről, aki tisztelte volna, akit csak dug, pedig úgy vélem, hogy intelligens és jóravaló emberekből áll a baráti köröm.

Szerintem az emberek it megjátsszák magukat, nem az őszintét mondják.

2020. ápr. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!