Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van itt ennyi incel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt ennyi incel?

Figyelt kérdés
Komolyan. Nincs jobb dolgotok mint a 'felnött párkapcsolatok' témaban posztolni ha még sosem volt kapcsolatotok?
2020. ápr. 24. 19:57
1 2
 1/12 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
75%

Nem tudom pontosan mi az az incel, de kb vagom mar az itteni szohasznalatbol.

Inakbb a makacs, besavanyodott, tenyvak incelekkel van baj, akik elveszik mas lelkesedeset is, es csak birka modjan tudjak szidni a noket, ujra es ujra es semmi jozan tanacsra, ervre nem hallgatnak, es baxtatnak mast ok nelkul, plane akinek lathato a nickje 😁

2020. ápr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
57%
Ezt én is bírom, hogy van pofájuk olyan témában osztani az észt, amiben semmit sem sikerült felmutatniuk. Amúgy csak páran vannak itt is, csak itt lógnak egész nap és egymás után gyártják a jobbnál jobb tartalmat.
2020. ápr. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Mert itt össze lehet verődni, és anonim módon, büntetlenül, az akol melegben fikázni mindenkit.


F


ps: amúgy nőkből is érdekes a felhozatal, ők nem vitatkoznak, viszont ha férfiként bármikor azt mondod, hogy a nőnek nem volt igaza, akkor 0% azonnal a pontozásod.


Szóval mindkét oldalról itt vannak a harcos típusok, akik minden apróságba beleállnak, eszük ágában nincs kommunikálni, csak megy a fikázás meg a lepontozás

2020. ápr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Majd mindjart irjak kifogasnak, hogy marpedig ok a valo eletbol meritenek peldakat xD Holott a valo eletet szerintem akkor lattak utoljara, amikor hazavittek oket a korhazbol kisbaba korukban, szerintem ezek azota a gep elott kushadnak es az anyjukon kivul mas novel sosem beszeltek.
2020. ápr. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
33%
Nincs olyan sok belőlük, csak nagyon hangosak.
2020. ápr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

"Azért vagyok itt, mert célom a gyakoris nők idegszálainak elégetése."


A gyakoris nők kb 80%-a troll férfi. Jó reggelt!


F

2020. ápr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te ezt honnan veszed?
2020. ápr. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%

Mivel nincs kapcsolatuk, családi életük, így bőven van idejük írogatni. Az oldal arctalan, anonim, így nem kockáztatnak semmit.

Engem leginkább az általánosításaik zavarnak, meg a hatalmas meggyőződés, amivel magyarázzák a marhaságaikat. Több, mint 10 éve vagyok az oldalon, régen se volt semmi, de mostanra tényleg idehordott a szél minden szemetet.

Szerencsére azért most is vannak intelligens, segítőkész, szimpatikus gyakorizók is szép számmal, és jó pár történet, amikor valóban segítettünk egymásnak nehéz helyzetekben.

A nyomik eleinte bosszantottak. Párszor még reagáltam a marhaságaikra, próbáltam érvelni nekik. Mostanra kikerülöm a kérdéseiket, ha jobb napom van, odatrollkodok valami nem túl kedveset, de szórakoztatót.

Valójában sajnálom őket, de nekik pszichológus kéne, nem pedig internet.

N/38

2020. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
21%
9 Regen valahogy mas volt az is itt, amikor trollkodtak :( Mostanra siman csak unalmas.
2020. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20%
Kedvencem, amikor ugyan csak egy nőt láttak közelről életükben (az anyukájukat) de osszák az észt, hogy a nők ilyenek meg olyanok, ezt szeretik meg azt.
2020. ápr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!