Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon csúnyán bántam vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon csúnyán bántam vele erre ő letiltott?

Figyelt kérdés
Beszólogattam a lánynak, sértegettem őt aztán ignoráltam, de nagyon megbántam és rájöttem milyen fontos része volt az életemnek. Olyan alapnak gondoltam, hogy ő van nekem, de letiltott mindenhonnan és a telefont se veszi fel nekem. Hogy tegyem ezt jóvá??
2020. ápr. 26. 00:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért tettél vele ilyet?
2020. ápr. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Jól tette, hogy kirakott az életéből.

Legyen ez tanulság, hagyd békén.

2020. ápr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Érdekes ezt úgy olvasni, hogy pont most tiltottam le egy ilyen palit. :D
2020. ápr. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva dolgokat mondhattal neki, ha elismered, h bántottad ot és nemcsak hisztinek állítod be a dolgot. Talán leirhatnad miket mondtal, úgy könnyebb lenne segiteni
2020. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Mindenféleképpen vedd fel vele a kapcsolatot, és mond meg neki, hogy egy infantilis gyerek módjára viselkedtél, mert nem fogtad fel kapcsolatotok súlyát és mélységét. Szerintem valszeg a bezártság miatt viselkedtél vele így, én is kezdek megzápulni ebben a karanténban.

Az is fontos kérdés, hogy milyen régóta vagytok együtt?

2020. ápr. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
67%

Egyetértek 5-össel, mások érzései nem játékok. Egy őszinte bocsánatkérést javaslok.


És ne hívogasd állandóan. Próbáld meg 1-2 nap múlva, mikor már mindketten lehiggadtatok.

2020. ápr. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt magyarázza el vki h egy ilyen után miért meglepetés az egyértelmű eredmény? És miért csak utólag gondolkodik emberünk?
2020. ápr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
64%

Mert sok férfi ösztönlényként éli élete java részét, nem pedig tudatos létállapotban. Ezért gondolkodik utólag.

Írom ezt férfiként, aki szintén gyakran beleesik ilyen hibákba.

2020. ápr. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7%
mondjunk nem kell csütörtökön fel menni hozzá meg dugni...... -_-" ":D
2020. ápr. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert volt esze.
2020. ápr. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!