Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gyanakvónak kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gyanakvónak kéne lennem?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel randizgatunk. Nagy a korkülönbség (12 év). Szimpatikus és kedves, de nagyon zavar az exe. 4 évig voltak együtt, másfél éve szakítottak, viszont a munkájuk miatt is elég sokat látják egymást, és van egy közös keresztgyerekük is. Sajnos féltékeny vagyok a nőre, nagyon szép, gyönyörű ruhákban jár, jó családi háttérrel rendelkezik, én meg egy senkinek érzem magam mellette. Nincs még egzisztenciám, egyetemen tanulok, és gazdagok se vagyunk.


A férfi az első randinkon lelépett másfél óra után, mert mennie kellett a keresztlányához köszönteni (1 órára lakik a gyerektől). Másnap megnéztem a nő adatlapját, és persze ő is lefényképezte, hogy ott volt a kisgyereknél....

Kettős érzéseim vannak:

-nem akarom ezt az egész kapcsolatot, mi van, ha még mindig az ex után vágyakozik, valószínűleg sokat is beszélgetnek, és én a nyomába se léphetek

-akarom őt, mert szimpatikus, jókat beszélgetünk,nevetünk, felhív, kedveskedik.

Nagyon félek, hogy csak játszik velem. Ti mit gondoltok erről?


2020. ápr. 26. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:

"gyönyörű ruhákban jár, jó családi háttérrel rendelkezik, én meg egy senkinek érzem magam mellette. Nincs még egzisztenciám, egyetemen tanulok, és gazdagok se vagyunk."


Ümm, ezek mióta érdeklik a férfiakat? Na jó, ott van a valahol a lista legvégén, a "jó ha van, de bőven nem elvárás" kategóriában.

A nő nézzen ki jól a pasi számára és legyen megnyerő, kedves, aranyos személyisége. Ezzel nyert ügye van a férfiak 90%-ánál. Jó, legyen nyilván valami életcélja, legyen viszonylag intelligens, stb, de ezek megint olyanok, hogy egyszer az a baj, hogy túl nagyok az elvárások, máskor meg hogy túl nagy az igénytelenség és semmi nem jó :D


Valószínűleg a legtöbb 30-40 közötti férfi a fél karját odaadná egy 12 évvel fiatalabb egyetemista barátnőért, akivel közös jövőt is lehet tervezni.

2020. ápr. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly komplexusaid vannak. Ez minden kapcsolatodra rá fogja nyomni a bélyegét.
2020. ápr. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Kettes: igen, felismertem, hogy egyáltalán nem normális,amit csinálok. De úgy érzem magam, mint akit kidobtak a tenger közepén, és nem lát partot. Hova forduljak? Tudom, hogy magamban kell elkezdeni a dolgot, de nem megy egyedül, nem tudom, hogy miket olvassak, hogyan változtassam meg a gondolataim. Pszichológus ok,de más terapeuta? Annyira nem ismerem ezeket a dolgokat.. sejtem, hogy valószínűleg gyerekkori "traumák" is szerepet játszanak benne, és ezekre szeretnék fényt deríteni

2020. ápr. 26. 16:18
 4/5 anonim ***** válasza:
12 èv nagyon sok.
2020. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha akarod a pasit felnősz hozzá, vagyis megérsz hozzá.


Az exet hagyd, nem rajta kell dolgoznod, hanem magadon. Hogyan?

- maradj céltudatos

- ápold magad testileg és mentálisan is

- keress biztos pontokat az életedben, amiket te alakítottál ki

- az aggódás öregít, ráadásul felesleges: ha téves a megállapításod azért, ha igaz akkor meg azért.

2020. ápr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!