Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24 évesen már rég nem kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen már rég nem kéne szűznek lennem?

Figyelt kérdés
Zárkózott vagyok nagyon és félénk

2019. jún. 24. 15:11
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Amúgy egyre kevesebb a valószínűsége hogy élveztem mivel már nem járok iskolába
2019. jún. 24. 15:14
 2/12 A kérdező kommentje:
Élveztem bocs
2019. jún. 24. 15:14
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor még 1x elvesztem
2019. jún. 24. 15:14
 4/12 anonim ***** válasza:
Nő vagy izgató
2019. jún. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Férfi
2019. jún. 24. 15:15
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Mindenki lex@rja!


És hiába várod, senki nem fog rádírni, hogy lecumizna!


Na jó, 1-2 homár.

2019. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már hogy mit kéne és mit nem, ha zavar változtass, ha nem éld tovább életed.
2019. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ilyen is fogsz maradni. Ne várj arra hogy megváltozol. Ne hidd azt hogy bárkivel működne egy kapcsolat. Fogalmazd meg hogy milyen tulajdonságokkal rendelkező lánnyal éreznéd a legjobban magad! Aztán olyat keress! Járj el olyan körökbe ahol nők és férfiak vannak, gondolok itt bármilyen sportra, vagy hobbira ahol nők is vannak. Társkeresőn is megpróbálhatod, de tapasztalatból mondom hogy ott sem egyszerű ha nincs jó dumád.

Hasonló helyzetben vagyok, csak én már idősebb és én már nem vagyok szűz, de egyedül vagyok és keresem a párom, szóval tudom hogy nem egyszerű. Viszont legalább tudom milyen hölgy az akivel működbe. Sajnos 30 felett a normálisak már foglaltak, ritka aki singli. De 30 alatt azért találhatsz még magadnak valakit aki passzol hozzád!

2019. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, már rég nem.

AKkor sem, hetente 3x kiírod, és akkor sem, rendszeresen anyázó priviket írsz.

2019. jún. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az életnek nincs szabálykönyve. Ez a csodálatos benne.
2019. jún. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!