Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket szeretnék de nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyereket szeretnék de nincs kivel. Mi legyen? 26/f

Figyelt kérdés
2020. ápr. 26. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak nem rágják a füled a szüleid? Ebben a karantényos helyzetben, egy pár hónapig nincs sok esély ismerkedni. Bírd ki valahogy, addig edz, tanulj, fejleszd magad, hogy potenciális alfa hímként mehess portyázni a húspiacra.
2020. ápr. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26 évesen ráérsz gyerekre, találj hozzá poteciális partnert. Ha most be is vagy zárva, próbálkozz társkeresőn.
2020. ápr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
És mit tudsz nyújtani annak a gyereknek?
2020. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
A fiuk ebben a korban még gyerekek. Majd 10 ev mulva próbálkozz gyerek ügyben.
2020. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj örökbe egyet, tele vannak az árvaházak!
2020. ápr. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes,idővel biztosan megtalálod aki szívesen alapítana veled családot.
2020. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk gondold végig, hogy a gyerekkel járó 10 pozitív és 100 negatív dologból te nem-e csak a 10 pozitívat akarod... Nagyon sok férfi egyáltalán nincs azzal tisztában, hogy mit jelent a gyerekvállalás. 26 évesen valószínűleg halvány fogalmad nincsen. Ezért van ennyi hétvégi apuka aki csalódik az egészben és fél óra játékon kívül nem foglalkozik a gyerekkel.

De nem árt a motivációidat sem megvizsgálni. Mit akarsz, elismerést? Érezni, hogy elértél valamit, letettél valamit az asztalra? Nagy a társadalmi nyomás, piszkálnak a szüleid? Nagyon nem mindegy, hogy te valóban a gyereket akarod-e vagy csak bizonyítani valamit, eszközként használni a gyerekvállalást.

2020. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 25/N vagyok, szintén gyereket szeretnék és nincs kivel. Viszont én rengeteget gondolkoztam ezen a gyerek témán és igaza van az előttem szólóknak, hogy tényleg gondold át mi szól mellette és ellene, mert a gyerekvállalás kemény döntés és egy életre szól, ha nem tetszik nem adhatod vissza 1-2 hónap múlva, hogy mégsem akarod. Én 3 éve tudom, hogy nagyon szeretnék már gyereket, csak éppen megfelelő személyt nem találtam meg. Addig viszont kitűztem pár célt amit el szeretnék érni. Szeretnék még egy végzettséget szerezni, egy jobban fizető állást és végre megvenni az első saját otthonom valamint imádok utazni és szeretnék is még. Persze a korona vírus miatt ezek a tervek kicsit csúszni fognak. Remélem hamarosan össze futok egy olyan férfival aki szintén gyereket szeretne.
2020. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Írjatok egymásra privátban, hátha kialakul valami.
2020. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem van már egy csodaszép kislányom, de sajnos nem él velem, az anyukájával elváltak útjaink. Nagyon szeretnék még gyereket, de én is hasonló cipőben járok, mint Te, kedves kérdező.:(

Sajnos Magyarországon nincs béranyaság, legalábbis hivatalosan, pedig engem ilyen lehetőség is érdekelne.

38/f

2020. ápr. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!