Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogg, lehetkiküszöbölni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tibor1998 kérdése:

Hogg, lehetkiküszöbölni?

Figyelt kérdés
Amikor barátnőmmel megismerkedtem elmondtam neki hogy van húgom és van egy apám akivel hivatalosan élek, húgomat meg két hetente látom és hát vigyázni kell rá, de mikor húgom nálunk van apukám nem műszakos ami azt jelenti hogy segítenem kell apámnak is, de mikor elmondtam neki akkor mondta nekem hogy jó vigyázzak hugira meg segitsek apámnak, mármeg ott tartunk hogy megsértődik hogyha húgomra vigyázok vagy segítek apámnak és úgy érzi mint ha én nemfoglalkoznék vele, hogy lehet ezt kiküszöbölni?

2020. ápr. 26. 21:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ezek a hetedből mennyi időt emésztenek fel? Ilyenkor neten se kommunikáltok?
2020. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazábol mikor apa rövid hetes az azt jelenti hogy pl hétfő kedd nem dolgozik,szerda csütörtök dolgozik aztán péntektől szombatig dolgozik ilyenkor haza kell mennem hétvégén meg mikor nem műszakos apámnak segíteni és van hogy megyek apámhoz reggel 9re és sajnos maradnom kell akár délután 6ig is és ebből hiszti van ugyebár ilyenkor hugi is ott van akire figyelnem kell,mikor rövid hetes apum akkor csak szerda csütörtök nem dolgozik meg délutánonként kicsit haza kell mennem meglátogatni apát mikor munkábaol haza jön,hát igazábol mikor otthon vagyok az kb 8-9órát vagyok otthon mikor apa nem dolgozik,mikor dolgozik nem olyan sokat vagyok otthon.
2020. ápr. 26. 21:56
 3/12 anonim ***** válasza:
Bocs de miért kell apád látogatnod, ha hazamegy melóból? Nem a gyereked, hogy egyedül ne tudjon megülni a házban kicsit.
2020. ápr. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Írkálni meg nem igazán szoktam neki magamtól mert akkor állandóan piszkál hogy mikor megyek már stb,tehát akkor is hisztizik
2020. ápr. 26. 21:58
 5/12 A kérdező kommentje:
Azért kell meglátogatnom mert igazábol hivatalosan vele élek egyháztartásban meg stb de azért csak látni akar tehát látogatnom ezért kell,segíteni meg azért segítek neki mert egymaga nem bírja már
2020. ápr. 26. 22:00
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Itt hugodon kívűl mindenki gázos,te mert nem mersz a sarkadra állni,csajod egy érzelmileg féltékeny(hugod apud is szereted nem csak őt).

Apud mert nem látja be önálló életed van. Nem tudom hány éves vagy,max 25. De apud majd ha 35 leszel akkor azzal piszkál miért nincs unoka,meg miért nincs senkid. X műszakot letud de,otthon nem bír dolgozni már???

Most ha fával fűt havi 2 nap össze lehet vágni a köv hónapra való fát.

2020. ápr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is apád túl sokat kér belőled, te meg attól, hogy ott laksz nem vagy köteles minden füttyszóra ugranod. Egy-egy estét el van ő egyedül is, felnőtt ember. Állj a sarkadra és beszéld meg vele, hogy 1-2 estéel többet lennél távol, mert van magánéleted. Lehet meglepődnél, hogy kooperálna veled. Van egy olyan érzésem, hogy el se jutottatok eddig a beszélgetésig.

Barátnődre meg írj rá többet, beszélgessetek többet neten is. Valahol én is egy idő után bemutatnék neked a helyében, hogy nyasgem és akkor pisloghatsz, hogy miért nincs kapcsolatod.

2020. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja megoldások: csajt is viszed apuhoz ő elvan húgoddal amíg te apuval dolgozol.

Apu látni akar átmegy hozzád.

Hivatalosan nála laksz,főiskolás koromban, bejelentés nélkül 4 évig laktam albérletben, a barátnőmmel. Én 120 ő 170 km re a hivatalosan bejelentett lakhelyétől.

2020. ápr. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#2, ez nekem most túl nehezen követhető. Mennyi tudsz a barátnőddel lenni?
2020. ápr. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igazábol minden este nála alszok azzal baj nincs apa meg 52 éves,szüleim elváltak ami azt jelenti hogy vettünk egy házat ami úgy ahogy már fel van ujjítva,de apa mindig talál ki valamit amit csinálni kell a ház körül hogy látszódjon hogy laknak benne Magyarul a lakás környezetét is segítenem kell rendbe rakni mert sajnos az előző tulaj szülei akiké volt a lakás nem foglalkoztak semmivel és így sajnos sok a szemét,na ne úgy értsétek hogy el önt a szemét meg a rosszul épített épületek a házunk körül és hát ezt is segítenem kell rendbe rakni,értek én ez alatt kerítést építeni kell segítenem,akkor járda egyenes szintre betonozás törmelék kihordás stb,próbál apa mindent egymaga csinálni de vannak dolgok ami egymaga nem megy,na és ehez kéri a segítségem,húgom meg csak úgy tud megmaradni egyedül a szobába ha én is otthon vagyok mert máskülönben ha egymaga lenne húgom apával akkor apa nemtudna mit csinálni,és húgom minden második hétvégén van nálunk ami azt jelenti hogy apa nem műszakos,illetve van mikor hétköznapi napon,nem mindegyiken sem műszakos amikor húgom nincs nálunk,csak hétvégén van nálunk amikor nem műszakos az apám,és sajnos olyankor is muszály apámnak segítenem illetve muszály neki is a házkörül csinálni a dolgokat mert sosem fogja akkor a házkörüli dolgokat befejezni,és neki azért fontos a lakás mert ha apa már nem lesz 3unké mivel van egy öcsém is miénk lesz a lakás és nem mindegy neki hogy mit hagy ránk ha már ő nem lesz.
2020. ápr. 27. 06:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!