Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miert nem hiszi el, hogg van...

Miert nem hiszi el, hogg van penzunk?

Figyelt kérdés

Most ujitottuk fel a gyerek szobajat: laminalt padlo, fetes, beepitett szobazzekreny (230000 - tobb honap sporolas eredmenye) es mult honapban elromlott a mosogep. Van meg 2 hetre 103.000 forintunk. Kineztunk egyet, de ugy van a sorrend, hogy lepcso (az elozo tulaj altal epitett szeles lepcsot keskenyitjuk korlat is lesz), konyhaszekreny, festes a konyhaban, festes a fozofulkeben es csempezes, szeptemberben keresztelo. Azert nem vettunk eddig mosogepet, mert a cement 40000 lesz a mosogepbe es a kutyaink is elkaptak egy bolhaallergias betegseget, vinni kell allatorvoshoz oket. (Jovoheten tudjuk csak addig neostomosant kapnak). Van meg 103.000 forintunk 2 hetre. Telne egy mosogepre, de van egy sorrendunk es az ido miatt nem tudjuk, hogy haladunk a ldpcsovel. A szeptemberi keresztelore kesz kell lennie. Parom jar maszekolni, 2x3x megy, kidolgozza az arat. De az elso a lepcso es a kutyak, adfig szarok a mosogepre. Beleferne a keretunkbe is, de mi szeretunk jol elmi es a gyereknek is megadni ami kell. En elterveztem, hogy oktkberben lesz mosogep mert addigra leallunk a hazfelujitassal (3 millios hazat ujitunk fel 2 szoba, konyha, kandallo - abszolut nem volt lelakva csak a mi stilusunk nem ilyen.) Most miert baj, ha en oktoberben akarok venni mosogepet?

70000 forintbol is meglennenk, de meg akarom sporolni a lepcsore amit meg lehet mert az viszi el a sok casht. Oktoberben mar jon a huvosebb ido, az enyhebb fagyok, addig kell haladni a munkakkal, utana raer az a mosogep. Anya is felhivott a multkor, hogy lattak egy jot, a felet ideadja..baratnom is utalni akar..nem vagyunk raszorulva, ha akarnank, megvennenk mar holnap, de nem akarjuk. Most ezert miert kell azt hinni, hogy csorok vagyunk??

Mindenki mindent azonnal akar.

Azzal sem hagytak beken, hogy a gyerekre miert nem veszek cipot. Mondtam majd, ha megtanul jarni mondtak, odaadjak a penzt. Megtanult jarni, megvettem neki 22.000 forintert az elso cipojet.

Miert nem hagynak beken?


2018. júl. 19. 18:22
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasi hibakert, szornyu ahkgy telefonon gepelek. Remelem, azert ertheto!
2018. júl. 19. 18:25
 2/19 A kérdező kommentje:
40000 lesz a lepcsobe* adfig*
2018. júl. 19. 18:26
 3/19 A kérdező kommentje:
*addig
2018. júl. 19. 18:26
 4/19 anonim ***** válasza:
Nem vagy tisztában az árakkal. Egy normális mosógép 140 ezer Forint, és még csak nem is szárítós.Gyerekkel, hónapokig mosógép nélkül szép elképzelés...Majd megtudod.
2018. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Most esett le: Te most itt csodáltatni akarod magad? vagy mi a célod?
2018. júl. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Tudom, de nem is szeretnek uj mosogepet. Ez a masodik mosogepunk ami elromlott. A nemetektol gondoltam vasarolni, a szuleim is toluk vettek es nincsen hibaja, jol mukodik raadasul szep ism
2018. júl. 19. 18:30
 7/19 A kérdező kommentje:
*is
2018. júl. 19. 18:30
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem csodaltatom magam csak bant, hogy azt hiszik, nincs penzunk es ez nem az elso eset csak nem az o elkepzeleseik szerint haladunk.
2018. júl. 19. 18:32
 9/19 anonim ***** válasza:
Mióta foglalkoznak a normális emberek azzal, hogy más mit gondol, hogy hogy élnek?
2018. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom talan azert mert nem hagynak beken.

Egyszerubb lenne leszarni , de az is bant , hogy baratnom utalni akart..

Ez gaz :S

Pedig egyszeruen van egy sorrendunk mivel nem vagyunk milluomosak, haladni igy lehet..es, ha kezzel mosok 1-2 honapig akkor kezzel , de nem hagyom pl egy mosogep miatt megdogleszteni a kutyainkat.

2018. júl. 19. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!