Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Házas férfi a társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfi a társkereső oldalon egyedülállóként mutatkozik be, mindenkit átver így miért csinálja ezt? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Társkereső oldalon egyedülállóként mutatkozik be egy férfi. Később kiderül hazudott, házas, gyerekei vannak.


Mire jó ez? Alkalmi szexpartnert keres a felesége mellett titokban? Ha igen, miért nem megy örömlányokhoz?!


Megmagyarázná valaki aki érti, mi ebben a logika?!


Ha alkalmi titkos szexpartnert keres, ,,beteges vagyaihoz,, menjen örömlányokhoz nemde?!


2020. ápr. 27. 01:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Akkor mégis miért regisztrált az ilyen társkereső oldalra ,,komoly kapcsolat,, céljából? Nem lenne egyszerűbb örömlányokhoz mennie? Az is titkos lenne és még magyarázkodni sem kéne hogy házas e vagy sem.
2020. ápr. 27. 01:04
 2/15 anonim ***** válasza:
91%
alkalmi szexpartnert keres, de csóró a prostihoz
2020. ápr. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A Lásd kettes

B Valóban tartós kapcsolatot keres, de gyáva kilépni az előzőből. Liánozna, vagy szeretőt akar.

2020. ápr. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Mert a nők igénylik az ilyen jellegű hazugságokat, ettől lesz az a férfi misztikus, a nők ilyen kalandra vágynak, pezsgő élet, és persze a rosszfiú motívum.
2020. ápr. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
utolsó nem vagy normális! ki igényli hogy átverjék?! senki nem akarja hogy átverjék...
2020. ápr. 27. 03:13
 6/15 anonim ***** válasza:
25%
Nincs ezzel semmi baj. Ki a franc akar prostihoz menni ...:D én még fizetni is.
2020. ápr. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

Engem inkább az érdekelne, hogy miért olyan hülyék a nők, hogy a szép mosoly miatt a legalapvetőbb óvatosságukat is elveszítik, és az összes házas kujon képes tömegével "átverni" őket.


Utólag persze mind okos, hogy ők látták a jeleket :)



Szóval, ha a nők nem lennének ennyire ösztön vezreltek, akkor nem tudna senkit átverni. Ennyi

2020. ápr. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Három oka is lehet annak, hogy egy nős férfi magát függetlenek beállítva szoknyavadászatra használjon egy társkeresőt:

1. Szexuális vágyait akarja kielégíteni, mert ráunt a feleségére, de az örömlányokért egyrészt fizetni kell, másrészt nem minden férfinak van ilyenre gusztusa, hogy az illető hölgy egy fél órával korábban még mással hentergett.

2. Lelki vágyai is lehetnek, azaz vágyik egy kis romantikára, izgalomra, találkákra, udvarlásra, szerelemre. A feleségére már ez értelemben is ráunt rég, de fél elhagyni, mert biztonságos hátteret jelent neki, főznek, mosnak rá, otthont teremtenek neki. A prostituált pedig rögtön odaadja magát, abban nem sok izgalom van. Viszont egy társkeresős nőt meg kell hódítani és el is utasíthatja. Ettől izgalmas a játék.

3. El akarja hagyni a feleségét, de biztos talajra akar érkezni. Más szóval biztonsági tartaléknak megtartja a feleségét, s körülnéz, hogy talál-e jobbat nála. Akkor válik csak el, ha ez sikerül. (Sajnos ez a tapasztalataim szerint nőknél sem ritka stratégia.)

2020. ápr. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező ne haragudj meg, de ennyire nem lehetsz naiv.


Szerinted, ha úgy mutatkozna be, hogy csak szexpartnert keres, akkor mennyivel kevesebben dőlnének be, mintha azt írja, hogy komoly kapcsolatot, élete szerelmét keresi?? Ebben ennyi a 'logika'. Ingyen szexet akar és tudja, hogy ha benyomja a hősszerelmes dumát, akkor az egyedülálló és sebezhető nők nagyon hamar megfekszenek.


Sajnos a társkeresőn (és a valóságban sem) nem tudod megkülönböztetni a ba.ógépet a normálistól. Egy mód van ezt kideríteni: nem fekszel le vele gyorsan. Még így is benne van a bukó a dologban, de így legalább nagyobb eséllyel kopik le gyorsan aki tényleg csak szexet akar.


Megkérdezhetem, hogy mikor feküdtél le vele?

Hogy derült ki, hogy kamuzik?


33N

2020. ápr. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Vagy 10 éve próbálkoztam a netes kapcsolatkereséssel.

Minden eggyel arrébb van tolódva.

A szexpartner keresőn jóformán csak fizetős nők vannak, ezért megy az ember a társkeresőre, bár csak szexet akar.

Ott meg eleve hülyén veszi ki magát, hogy házas, ezért kell hazudnia.

Én akkor független voltam, de semmiféle társat nem akartam, mégis úgy kellett tenni, mintha...

Szánalmas az egész.

2020. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!