Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszerre csak egy valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerre csak egy valakivel ismerkedni jó? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az online társkeresőkre gondolok - nektek bejönne, ha egyszerre mindig csak 1 emberrel tudnátok ismerkedni? Nem lenne jó, ha tudnátok, hogy amikor elkezdtek valakivel beszélgetni, ismerkedni, ő közben mással párhuzamosan tuti nem ismerkedik? Nyilván persze így Te sem tudnál közben mással, és mindig ki kellene várnod a válaszát...ez menne Neked/Nektek? Nem rossz a mai társkeresőkben, hogy kb. mindenki mindenkivel ismerkedik, és így nagyon nehéz hogy kialakuljon bármi komoly is, nem??

Előre is köszi a válaszokat, ha tudtok, írjatok léci nemet, kort is, de inkább nem-et, nem mindegy hogy férfi vagy nő gondolja-e azt, amit...

Én: F / 29.



2019. máj. 5. 10:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A való életben is mindenki mindenkivel ismerkedik.
2019. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
85%
Jó lenne, mert nekem sajnos abból sosem lesz semmi, ha egyszerre több emberrel írogatok. Elfelejtem, hogy ki mit mondott, és egyikhez sem kezdek el kötődni. Úgyhogy én inkább már csak 1 emberrel fogok írogatni egyszerre.
2019. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
87%
Én amikor Tindereztem, akkor egyszerre csak 1 emberrel beszélgettem általában. Ha a találkozó nem jött be, akkor nyomogattam újra.
2019. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben megismertem valakit, amit magam számára igazán érdekesnek és érdemesnek tartok, akkor ráfókuszálok, többnyire vele beszélgetek.

Tehát ez teljességgel helyzet függő. Annak mi értelme lenne, hogy ismerkedek olyan emberekkel, akiket nem egészen tudok komolyan venni, de mégis csak velük ismerkedjek, mintha annyira számítanának, hogy mindenki mást háttérbe szorítsak?

Ha valaki párhuzamosan másokkal ismerkedik, akkor valamennyire lehet úgy értelmezni, hogy nem fogtad meg, vagy nem bízik benned, nem tudja, ha komolyan vehet, ez teljesen érthető.

Nem igazán lehet törvényszerűvé tenni, hogy egyszerre 1 emberrel ismerkedjen valaki, ha még nem találta meg azt az egyet, akit annyira komolyan vegyen. Lehet, hogy te szeretnéd annyira fontosnak érezni magad, hogy rád fókuszáljon a nő, akivel ismerkedsz, de talán ha jobban magadba nézel, akkor talán kiderül, hogy te sem vagy érdemes erre?

2019. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%

Én az esetek 99%-ban egy emberre tudok csak ismerkedésnél koncentrálni.


És nőktől is rengetegszer hallom, hogy gáz, ha valaki több vasat tart a tűzben



Ennek ellenére rendszeresen járok úgy, hogy bár papíron senki nem csinál a hölgyek közül olyat, hogy több “jelöltet” futtat, mégis hirtelen előkerülnek olyan férfiak akikkel minden kalapol, legyünk csak barátok. Később meg látom, hogy már akkor megismerkedtek mikor meg velem randizott.



Nekem sajna nem megy ez a párhuzamos dolog, de azt mondom annak van igaza, aki ezt csinálja, marha sok idő elmegy azzal, hogy egy emberrel randizol, de még nincs semmi komoly, aztán 1-1.5 hónap múlva közli, hogy mégsincs szikra, és kezded elölről keresni akivel randizhatsz. Ahány lehetőség csak van, azt meg kell ragadni

2019. máj. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak több emberrel érdemes ismerkedni. A legjobbat kell megtalálnj.


26f

2019. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
45%
Nők: csak azért adnak erre a protokollra mert van kikből kiválasztani azt az egyet akire fókuszálnak a több tucatnyi másik irogató ellenében. Férfiak: ha nem hűha kategória, akkor megnézem hogy ismerkedik egyszerre egy emberrel. Ráír a csajra vár két hetet az nem válaszol, mérsékelt lelkiismeret-furdalással ráír ezután másra. Vagy oké vegyük ismerkedésnek azt hogy már visszaír a csaj. Ha nem érdekled eléggé akkor 5-6 naponta kaphatsz egy pár szavas üzit. Mert többnyire ha kap az ember választ/ válaszokat akkor még mindig nagy ego lenne azt hinni hogy egyedül ő kap. Tehát míg flörtölget az esélyes hajbókoló jelöltekkel, kevés ideje jut a talonban rakott emberek sokaságára, tehát ők ritkán alamizsnaüzit kapnak. Vagyis férfiként luxus, sőt azt mondhatnám naivitás csak egy valakire koncentrálni. Ez olyan mintha egyszerre csak egy álláshelyre adnál be pályázatot. Azt gondolod valaki ezt a komolyságodként étrékeli, közben a saját helyzeted nehezíted
2019. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%

Elsőre praktikusak tűnik egyszerre több vasat tartani a tűzbe, hiszen az ismerkedés nem jelent elkotelezodest. De mi van, ha a másik fél úgy van vele, hogy egyszerre csak egy embernek tud és akar megnyilni, erre osszpontositja az energiáit, míg a másik fél egyszerre 10 emberrel is ismerkedik, s nem feltétlen marad meg az mellett, aki csak vele ismerkedik, mert őt találja a legvonzobbnak, hanem mert egyedül ő marad, aki persze azt gondolhatja, hogy mennyire különleges és egyedi, pedig csak a maradék.


Konkrét példa erre több exem is, akik saját bevallásuk szerint sikertelenek voltak a nők körében, pedig elmondásuk szerint sokkal több érzelem szorult beléjük, mint ferfitarsaikba. Kezdő "tarskeresokent" fel sem merült bennem, hogy nem mondanak igazat, hiszen a közhelyek szerint csak a sikeres férfiak loditanak... (Régen ezt hittem...) Sajnos nem egy ilyen kapcsolatba sodrodtam bele, amelyek során 1-2 hónap múlva kiderult, hogy bizony nem az egyetlen voltam, hanem a maradék, mert a többi nő lekoptatta az illetőt, aki ha választhatott volna, akkor engem szórt volna ki az elsők között. És hát mondanom sem kell, hogy ezek a tapasztalatok nem tettek jót az onertekelesemnek.


Mára már feladtam ezt a dolgot az ismerkedéssel, mert az tény, hogy annyira sosem leszek jó nő, hogy versenyre keljek más nőkkel, viszont az sem akarok lenni, akit csak azért választanak, mert nincs jobb.


Szóval nézőpont kérdése, hogy jó-e csak egy emberrel ismerkedni, mert vegulis az én esetemben ezek a férfiak nyertek valamit, ha nem is a fődíjat, de a vigaszdijjal elvoltak egy darabig, mert gondoskodtak róluk, nem voltak egyedül és volt rendszeres szex is. A másik oldalról viszont nem volt egy god deal a dolog. Inkább mondanám veszteséges vállalkozásnak.


26/L

2019. máj. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

8: egy pár sikertelen próbálkozás ne vegye el a kedved, és főleg ne gondolj magadra “maradékként”. (Ha mi férfiak ezt tennénk, mind depressziós alkeszek lennénk. Ok, igaz, sokan azok, de azért nem mindenki 😀)



Btw, a legtöbb ember aki nem tartja magát elég jónak pont ezzel a gondolkodással viszi magát önsorsrontó helyzetekbe.

2019. máj. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
49%
#9 Köszönöm a jó tanácsot, de ez már lejátszott dolog bennem. Meghagyom az ismerkedés azoknak, akik több készséggel rendelkeznek ezen a téren. Mert csak nem az én offolasom miatt fog kihalni az emberiség.
2019. máj. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!