Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a férfiak körében, van az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak körében, van az szokás, hogy nem foglalkoznak gyerekes nővel, akkor a nők miért foglalkoznak rokkant/fogyatékos férfival?

Figyelt kérdés
Csak elméleti kérdés, mert persze vannak bőven kivételek, egy elvált anyuka is találhat párt magának, de a gyakorlat sajnos kevésbé igazolja. Az alapján ötlött fel a kérdés, mert van egy 30körüli sánta ismerősöm, aki gyakran mankóval jár. Gyalog soha nem lehet látni, mert még a sarki boltig is autóval megy. Ennek ellenére rajonganak érte a nők, többet is ismerek, aki szerelmes belé. Hangsúlyozom, hogy nem vagyok irigy, mindenféle rosszindulat nélkül, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2020. ápr. 27. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Mert a gyaloglás kiment a divatból bizonyos körökben. Úgyis mindenki a kocsiban van, vagy pedig ül egy rendezvényen, vagy áll és osztja az észt, vagy fekszik a tv előtt.

Ha a karjával lenne gond, többen elgondolkodnának.

2020. ápr. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Mert gazdag. Stephen Hawkingbe is szerelmes volt egy csomó nő, nyugodjon békében. Vajon miért? Kétszer el is vált.
2020. ápr. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Abszolút nem gazdag, különösebben nem is jómódú. 20éves autóval jár, és albérletben él egyedül.
2020. ápr. 27. 22:47
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Te meg agyilag vagy fogyatékos. Az még rosszabb.
2020. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Elvált, kétgyerekes nőként sosem volt problémám a párkereséssel, pedig rohadtul válogattam.

Három éve vagyunk együtt párommal.

2020. ápr. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
6%
Egy darab peldat hoztal fel. Nekem nokent az is taszito, ha hallokeszulek kell egy 70 alatti ferfinek... Abszolut nem vonzanak a barmilyen fogyatekossaggal elo ferfiak. (Kivetel a szemuveg, mert az mar annyira normalisnak szamit...)
2020. ápr. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem gyerekes nőként nem volt probléma normális párt találni, és még csak nem is sánta. Mint ahogy ismertem kerekes székest is, akinek egészséges párja volt.
2020. ápr. 28. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Férfiak is össze szoktak jönni rokkant nőkkel, akár egy vak vagy egy tolószékes nőnek is lehet egészséges párja. Van, akinek többet számít az, hogy milyen ember a párja, mint a külső.
2020. ápr. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!