Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha extrém külsejű emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha extrém külsejű emberek tetszenek, akkor nekem is extrémmé kell válnom, ha olyan partnert szeretnék?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 29. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már a London Town című filmben nevetséges volt, hogy a srác azért festette feketére a haját, mert a kis punk csaj azt mondta, hogy jól állna neki. Aki extrém kívül, általában az belül is, és hamisnak fogja találni, ha valaki hasonlóvá maszkírozza magát hozzá csak azért, hogy elnyerje a tetszését.

Legalábbis én biztos, élből ellenérzéssel fordulnék egy olyan fiúhoz, akiről kiderülne, hogy csak azért néz ki úgy, mint egy goth, hogy felszedjen.

2020. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM KELL semmivé válnod, amiről világosan érzed, hogy nem te vagy.

Attól még lehet olyan párod, aki tőled eltérő megjelenést képvisel.

Magamból kiindulva, ha megtetszene egy basic öltözetű pasi, nem kezdenék el az ő kedvéért “normálisabban” öltözködni és mainstream zenét hallgatni, mert az már nem én lennék.

Legyen bármilyen az ideálod, a saját személyiséged és megjelenésed miatt fog megszeretni, nem azért mert hozzá hasonlónak adod ki magad, de a felszín alatt ezek a külsőségek üresség tesznek, mert nem vagy önazonos.

Ha tetszik ez a világ, elképzelhető, hogy pár év múlva ÖNSZÁNTADBÓL alakulsz át alterossá, ahogy kikristályosodik a személyiséged és a világnézeted. Lehet, hogy azt fogod érezni ekkor, hogy: “Hol voltam eddig?!” Akármennyire szerettem már 16 évesen is a fűzőket, sötét középkort idéző 19. századi ihletésű formatervezéseket, ruhákat, ékszereket, hajbavalókat, - nem gondoltam volna, hogy egyszer majd ténylegesen is goth/metálos nő leszek.

2020. ápr. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
* a felszín alatt ezek a külsőségek üresek lesznek.
2020. ápr. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én pont, hogy legbelül goth, dark ízlésű vagyok, csak nem látszik rajtam. Viszont nagyon tetszik, ezért ilyen párt keresnék. Csak úgy érzem, nem vennének észre, ha nem látszik a külsőmön.
2020. ápr. 29. 17:27
 5/10 anonim ***** válasza:
82%
Legjobb variáció (és ennek ellenkezőjét még senki nem tudta bizonyítani), ha hasonló a hasonlót választja.
2020. ápr. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell változnod. Pont elég az, ha ilyesmi helyekre jársz, pl. ilyen koncertekre mész és ilyen emberek között vagy, nem kell úgy kinézned, nem ez lesz a mérvadó.
2020. ápr. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem a külső teszi az embert, és a szubkultúra tagjainak legnagyobb része tudja ezt nagyon jól. 😊

Nem az öltözete miatt lesz valaki goth/grufti/punk...stb., hanem a világnézetétől, értékrendjétől, zenei ízlésétől.

2020. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az regen rossz, ha nem magad miatt akarsz felvenni egy kulsot. Amugy hany fenegyereket lattam mar hazmeste hazmester kulseju asszonnyal.
2020. ápr. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. Én eléggé ki vagyok varrva, piercingjeim is vannak, a páromnak egyik sincs, nem is akar, mégis őt választottam. :)
2020. ápr. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy nem úgy nézel ki, még tartozhatsz a szubkultúrához ha az tetszik. Én is úgy nézek ki mint a legátlagosabb szomszédcsaj, mégis imádom a metált és járok koncertekre.

Szerintem nem kell külsőben is hasonulnod, hogy pl egy goth csajnak tetsz... Már persze ha ő sem csak a külsőbeli dolgokban követi az 'irányzatot'

2020. ápr. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!