Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az extanárnőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az extanárnőmbe nőként, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem is tudom, hol kezdjem.

Nő vagyok, 22 éves. A volt tanárnőmmel gimiből jóban lettünk. Még az iskolában is barátkoztunk, azóta is rendületlenül. Barátok lettünk. Igazán jó barátok, sok mindent megbeszélünk. Hosszú lenne, próbálok rövid lenni amennyire lehetséges

Hetero vagyok, több kapcsolatom is volt már, soha nem érdekelt a saját nemem, de ő...beleszerettem. Eleinte azt hittem fellángolás, kíváncsiság, stb... De ez az érzés iránta lassan 2 éve tart.

Minden lehetőséget végigzongoráztam már, nem vagyok meleg (egyetlen egy nő sem mozgat meg rajta kívül).... Az előző kapcsolatomban azt hittem szeretem nagyon az akkori páromat, de amikor elkezdtem őt szeretni,rájöttem,hogy mennyire nem is szerettem igazán. Röviden róla annyit írnék, ami fontos lehet,hogy borzasztó, kihűlt házasságban él, hetero (nyílván)de, elvileg én is az vagyok, mégis megtörtént ez velem.... Szépnek tart, ezt többször hangsúlyozta, azt mondja rám,hogy bárkit megkaphatok (nem látok ebbe semmit,csak megemlítem), fontos neki a kapcsolatunk.

Ti mit tanácsoltok, mit csináljak?! Attól félek, hogyha lépnék tönkretennék mindent ami eddig volt. De valójában nem is tudom mit várhatnék,csak vele akarok lenni, és boldoggá tenni,amennyire csak lehet.



2020. ápr. 30. 01:27
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Finoman celozgatva rá hogy mit szól a biszex kapcsolatról, mi a véleménye róla, ha nem ítélkezik felette akkor van esély nála. Lehet azért mondta hogy szép vagy, bárkit megkaphatsz, lehet magára gondolt csak nem tudta másként mondani vagy nem akarta. Én a helyedben így közelítenek felé, aztán látnád a megnyilvánulását.
2020. ápr. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Először is azt kellene tisztázni, hogy ez a szerelem reménytelen-e vagy sem. Vagyis a tanárnő készen áll-e a férjét elhagyni és veled élni vagy sem. Ettől függ minden. Végül is előbb-utóbb tiszta vizet kell önteni a pohárba, ha kockázatos is, s akkor már jobb előbb túlesni ezen, mert ahogy a dolgok állnak nyilvánvalóan csak szenvedsz, s magától nem sok eséllyel fog megváltozni semmi. Valld be tehát neki az érzelmeidet, de ne várj tőle azonnali választ, hanem kérd meg, hogy gondolkozzon el a dolgon. Ha visszautasít, biztos nagyon fájdalmas lesz neked, de nem kerülheted el, hogy ennek a kockázatát felvállalod. Minden más csak időhúzás, mint amikor valaki fájó foggal halogatja a fogorvoshoz fordulást. A fogat előbb-utóbb vagy meg kell gyógyítani, vagy ki kell húzni.
2020. ápr. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nagyon nehéz....

A férjét szerintem elhagyná, de,hogy értem?Nem tudom. Utána mi lenne, Ő és én? Nagyon furcsa belegondolni.Minden bizonytalan. Lehet gyáva vagyok,de annyira fontos nekem, hogy lehet együtt tudok élni ezzel, elnyomva magamban. Mindig is szeretni fogom.

Első: elkezdhetek tapogatózni, abból baj nem lehet.

köszi nektek a válaszokat!

2020. ápr. 30. 09:28
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Egészen biztos lehetsz abban, hogy nem vagy hetero. Bi vagy, csak magadnak sem mered beismerni. Nem is értem, ilyen nyilvánvaló bizonyítéknál miért ellenkezel. Nőként egyébként sem lehet sok bajod belőle, mert a társadalom a női homo/biszexualitást jobban elfogadja.


Szerintem viszont ő nem vágyik rád. Kihűlt házasságan lévő nőket általában egy alfahím dugja, és neki is arra lenne szüksége. De bepróbálkozhatsz nála.

2020. ápr. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem merem beismerni? Nem vagyok homofób, nem zavarna ha az lennék.

Általánosíthatsz, de ő egyáltalán nem olyan, amit te leírsz (alfahímek esete) és ez nem a “rózsaszín köd”, szimplán realitás, én ismerem, te nem.

2020. ápr. 30. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

"Nem merem beismerni? Nem vagyok homofób, nem zavarna ha az lennék."


Nem hogy "az lennék, hanem az vagy".


Egy heteroszexuális ember nem szeret bele a saját nemébe, mert nem vonzódik hozzá. Az ókorban Platón írt emlékeim szerint az egyneműek közti szerelemről, akiknél köztudott, hogy divat volt ez az egész jelenség.


"Általánosíthatsz, de ő egyáltalán nem olyan, amit te leírsz (alfahímek esete) és ez nem a “rózsaszín köd”, szimplán realitás, én ismerem, te nem."


A nők szeretik magukat magukat és egymást kitüntetni a "kiválasztottság" jelzővel, mondván: ő nem olyan, mint a többség.


Természetesen a könyvtárban dolgozó, visszafogott, alacsony, szemüveges, Shakespeare drámáit olvasó Julcsika sem olyan, viszont ha megismer egy 190 cm-es latin macsót, aki még udvarolni is tud, egy idő után azért mégiscsak leesik az a bugyi, mondván, "többet ilyen nem lesz, mert ő nem olyan".


Kár magad áltatni. A biszex férjes asszonyok többsége feltehetőleg kipróbálta már a leszbikus együttlétet a házassága előtt, pont azért választott pasit, mert az nem jött be neki.


Semmi esélyed nincs. De nyugudotan próbálkozz csak. 99%, hogy vissza fog utasítani.

2020. ápr. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Frusztrált ember vagy, de kívánom, hogy jobban legyél!:)
2020. ápr. 30. 15:31
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért lennék frusztrált?


Mert a naiv példaidra megfelelő választ adtál?


Ugyan... 22-nek mondod magad, de egy 15 éves kamaszlány szinjén vagy.

2020. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
*megfelelő választ adtam
2020. ápr. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Figyelj. Ismerem egy pár éve, és igenis tudom, hogy ő nem ilyen, vannak kivételek, és nem azzal kapcsolatban, hogy kellhetek neki a férjezettsége ellenére, hanem,hogy ő nem olyan, mint azok az általad leírt nők, akik rácuppannak ezekre az “alfahímekre”. Nem dédelgetem magamat semmibe,ezt te próbálod feszegetni, a kérdésemnél a leírásban sem volt 1 olyan sor sem, ahol azt firtattam volna,hogy micsoda kétértelmű jeleket ad, tudom,hogy van esélyem és társai. Egy szónak is száz a vége: ne általánosíts,mert te nem ismered, én pedig igen.
2020. ápr. 30. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!