Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha beleszerettem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha beleszerettem a szexpartnerembe?

Figyelt kérdés
Annyira felkavart az érzés, hogy amikor realizálódott bennem, hogy belezúgtam, akkor eltűntem. Írt, hogy szeretne találkozni, de én visszautasítottam!! Azóta nem beszéltünk. Sokszor csalódtam, sokszor átvertek és nem akarom még egyszer megégetni magam. Fogalmam sincs, hogy most mit gondolhat rólam..meg a viselkedésemről.
2020. jan. 4. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
2020-at írunk és még mindig felelősségvállalás nélküli dugások vannak? Csak szóltam.
2020. jan. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Azért elmondhatnád neki. Annyit még egy szexpartner is megérdemel szerintem.
2020. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Ha úgy érzed hogy tenyleg ennyire erzelem nelkuli volt ez az egész es csak magadban taplalod az erzest akkor jobb felszivodni szerintem is mint bolondot csinalni msgadbol.

En nem értek egyet az előző valaszolokkal

2020. jan. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Próbálj meg ne azon agyalni, hogy mit gondolhat rólad és a viselkedésedről. Nem ez számít most. A lényeg az, hogy vélhetően nem kölcsönös az érzés. Innentől kezdve minden már csak magad megalázása lenne. A lehető legbölcsebb dolog volt elutasítani és eltűnni.

Szenvedni fogsz még egy darabig - egyéni hajlam kérdése, hogy meddig. Próbáld lefoglalni magad mindenfélével, az egy picit segít. Idővel aztán jobb lesz, remélhetőleg tudsz nyitni mások felé, és ha szerencséd lesz, jön majd valaki, akivel minden jó és kölcsönös lesz.

Sajnálom 🙁 Sok erőt és kitartást!

2020. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Ez a világ legtermészetesebb dolga, nem kell tenned semmit.

Az a bizarr, ha szexelsz valakivel, akit nem szeretsz.

2020. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Ha meg sem probalod elmondani neki akkor soha nem derul ki h o is hasonloan erez irantad. Ennyire nem lehet az kishitu. Megis mit veszithetsz? Max azt mondja hogy nem, utana meg van idod eltunni, de szerintem ez kolcsonos. Nem lehet egy eleten at engedni a multbeli rossz tapasztalainknak azt h atformaljak vagy determinaljak a jovonket.
2020. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
58%
Tudja, megnyugodhatsz. Továbbra is csak dugni akar. Ha nem, már tudnád.
2020. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!