Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ez most ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ez most ennyire nem tetszik?

Figyelt kérdés

A párommal 3eve együtt vagyunk. Mikor össze ismerkedtünk volt egy legjobb lány barátnője már az elejétől fogva szólt és megmutatta nekem hogy nagyon jóba vannak fontos neki. Nagyon sok mindent megbeszéltek sokszor egymásnak adtak ki a bánatukat. Kicsit furcsán érintett akkor is hogy ennyire kozel állnak egymáshoz, mutatott beszélgetést amiben azt beszéltek mit szeretnek egymásban. Meg puszikat kuldozgettek egymasnak hulyultek meg minden. Nem mondtam neki az elején de később el kezdett zavarni. Azt mondta soha nem tekintett rá másképp mint egy barátra vagy egy nővérre, de nekem akkor is furcsa volt nem tetszett. Egyszer féltékeny lettem rá mikor olyan jól elbeszelgettem és mondtam neki aztán megszakította vele a kapcsolatot, azóta nem is kereste. Majd a napokban eszébe jutott ő is a régi barátai. Mondta miket csináltak régebben egy jó időszak volt az eletebe

Nekem buntudatom lett mondtam akkor miért szakítottad meg vele a kapcsolatot azt mondta hogy ne legyen konfliktus köztünk. Mondtam akkor keresd fel. Azt mondta nem. De rá pár napra rá írt elmondtam nekem hogy rairt de hirtezlen rosszul érintett féltékeny lettem. Eszembe jutott milyen volt a kapcsolatuk. Mondtam hogy miért írtál rá ha azt mondtad nem akarsz konfliktus, azt mondta elgondolkozott azon amit mondtam. De nekem nem tetszik hogy beszélnek. Tartok tőle hogy megint ő lesz neki a legfontosabb

És esetleg elhanyagol miatta. Ez normális érzés? Vagy túlzas?


2020. máj. 1. 11:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyébként én vagyok a lány. Szóval a barátomnak lány volt ez a barátja
2020. máj. 1. 11:34
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, túlzás.


Nahát, ki sem találtuk volna hogy te vagy a lány, ha nem mondod!

2020. máj. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha. Tehát TE mondtad neki, hogy írjon rá, majd pedig megsertodsz, higy írt neki. Gratulálok.
2020. máj. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Már az sem volt normális, amikor eltiltottad tőle az idióta féltékenykedésed miatt. Most meg pláne nem normális azon hisztizned, amire te kérted meg.
2020. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Basszus, te mondtad neki, hogy vegye fel vele újra a kapcsolatot, most meg hisztizel miatta??? Én amúgy, a párod helyében, már eleve nem hagytam volna, hogy elszakíts egy barátomtól. Ennyi ésszel hogy vagy még életben, de komolyan?
2020. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Te se nagyon tudod mit akarsz. Féltékeny vagy eltiltod a barátaitól majd bűntudatod lesz kvázi számonkéred miért tiltotta le majd mikor újra felveszi vele a kapcsolatot (amit kvázi te mondtál hogy tegyen meg) megsértődsz és kiakadsz.

Nőként mondom hogy az ég óvjon egy ilyen pártól. A srác helyében simán kiraknálak ha ismét féltékenykedsz. Egyrészt mert szerintem egy mély barátságot se szabadna megszakítani egy féltékenykedő pár miatt másrészt mert konkrétan úgy változik a véleményed mint a szélirány.

Amit a jelen helyzetben érdemes lenne tenned szerintem hogy végig gondolod pontosan mire vagy féltékeny. A közös élményeikre? A mély érzelmi kötődésre? Ha egy fiúval lenne ilyen a kapcsolata az is érzékenyen érintene vagy az a bajod hogy nőnemű? Mert ha kizárólag az a baj hogy lány a barátja akkor vagy az önértékelésed nem az igazi vagy nem bízol a párodban. Ha az együtt töltött időt irigyled akkor pedig bármilyen más emberi kapcsolatára is féltékeny kéne legyél. Persze nem túl jó érzés hogy a párod kicsit másé is de ez minden mélyebb kapcsolatra igaz ami az életében van. Ettől még lehetsz te az első. Ha valóban attól félsz hogy elhanyagolhat miatta akkor ezt a konkrét félelmedet beszéld meg vele. Mondd el miért félsz ettől (előtte persze jó lenne ezt a kérdést magadnak is feltenni) volt-e korábban ilyen probléma esetleg mit tehetnétek hogy elkerüljétek. Azon túl hogy elmarod mellőle a barátját.

Az hogy elzárod azoktól akiket vetélytársnak érzel nem megoldás csak tüneti kezelés. A kiváló okot (ami nem a lány maga) kéne feltárni és megoldani különben időről időre vissza fog térni más más emberek személyében.

2020. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!