Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők hány % lenne kapható?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány % lenne kapható? Ki vékony nem szeretne gyereket de benne lenne egy nyitott kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen szöveggel senki. De szerintem el tudnám úgy magyarázni, hogy 100-ból egyet érdekeljen:)
2020. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Ha olyan vagy akire amúgy vágynak külsőre és belsőre akkor tuti lesz néhány.


Ha olyan vagy, mint én, akkor 0% :D Engem mindenki utál, kortól és nemtől függetlenül. Én is magam. Ráadásul kezdek becsavarodni, nem tesz jót ez a sok kormányzati kontroll, szeretnék megint szabad lenni, mint "régen", mint mondjuk februárban. Hiányzik az az érzés, a szabadság érzése, hogy ne mindenhonnan ez folyjon, és érezzem magam rabszolgának, még a háború alatt is nagyobb szabadság volt (igaz akkor kaja/ruha nem volt, ami szintén rossz, de legalább szabadon).

2020. máj. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
94%

Mi van? Vékony vagyok és szeretnék majd gyereket. Nem értem az összefüggést.

Nyitott kapcsolat meg nem kell. Többre tartom magam, mint hogy valakinek X. nője legyek.

2020. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott kapcsolat xddd Ez csak annak jó, aki bąszni akar, meg néha egy kis figyelmet, de esze ágában sincs semmit beletenni a dologba. Meghallom ezt a kifejezést és már röhögök.
2020. máj. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!